Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Zda-li mě překvapilo, že Espanyol odvolal trenéra 24 hodin před utkáním? K tomu nemám co říct. Jedná se o rozhodnutí Espanyolu. Mohu pouze říct, že je mi líto Abelarda. Jsou to vždy těžké chvíle."

"Jak dlouho chci ještě pracovat jako trenér? Nebudu pracovat dalších 20 let. Miluji každodennost, každý další den, ale dokdy? To nevím. V mé hlavě jsem byl vždy hráčem. Byl jsem hráčem 18-19 let a když se mě na to někdo ptal, tak jsem vždy odpovídal, že nebudu trenérem. Stal jsem se jim, ale ta práce hodně vysiluje. Určitě nebudu trénovat dalších 20 let."

"Defenzivní faktor a zisk mistrovského titulu? Určitě je to důležité. Já hraji nejraději fotbal, ale dnes je obrana nejdůležitější. Máme tu výhodu, že máme takovou obranu, ale dobře brání celé naše mužstvo. Je to záležitostí všech a ukazujeme sílu celého mužstva. Hrajeme týmově a to je velice důležité, abys mohl dosáhnout velikých věcí."

"Jestli bych chtěl v kariéře trénovat Mbappého? Mám to štěstí, že jsem v tomto klubu a že trénuji právě zde. Musíte věřit tomu, co děláte a užívat si to. Baví mě to a mám to rád. Na jak dlouho? Na tom nezáleží. Mohu však říct, že mám štěstí, že jsem vedl ty nejlepší hráče. Musím dodat, že se mi líbí samotné zápasy, ale že si nejvíce užívám tréninky, to je něco úžasného."

"Jestli si otevírám dveře k letnímu odchodu? Jsem v nejlepším klubu na světě a zaměřuji se na to, co dělám právě nyní. Neohlížím se na to, co se stane. Víte, že tady budu po prohrách vždy kritizován. To ale nic nezmění. Zatím vítězíme, ale také jsme zatím ničeho nedosáhlu. Mým hráčům proto říkám, že musejí nadále pracovat."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Mace Windu
Mace Windu

Žiadna otázka o Achrafovi ? frightened

Milánek
Milánek

Taky jsem čekal biggrin

ŠtěpánK
ŠtěpánK

Jo.. Taky jsem čekal otázku na nej.. Skoda

Dantes
Dantes

"Achraf je momentálně hráčem Dortmundu a já nekomentuju situaci a hráče v cizích klubech. Po sezoně si sedneme a rozhodneme co bude nejlepší pro klub i pro hráče"

olinho
olinho

co tak zrazu tolko otazok o buducnosti Zizouho? hmm

Nasir
Nasir

Třeba to byli nervózní katalánští novináři. smile

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Teď je to předčasné, ale pokud neotočíme proti City a titul nám vyfoukne letošní Barcelona, tak budou diskuze o budoucnosti na místě, protože to by byl čistý a ničím neomluvitelný fail...

Real Siempre
Real Siempre

Byl, i tak tu ale zustane. Uz treba jen proto, aby "za nim" dorazili Camavinga, Mbappe a mozna I nekdo dalsi.

Real Siempre
Real Siempre

Treba jo a treba ne. Ale ta laska vsech Francouzu vuci nemu je zjevna.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Může být, ale my bychom potřebovali spíš hráče s láskou k Realu než k ZZ.

olinho
olinho

presne ako pises, je to predcasne a pytat sa na to v case, ked bojujeme o titul, tak to mi hlava nebere...ak by sme boli mimo boja o titul, tak ok, ale takto je to mimo...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.