Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Hazardův zdravotní stav? Eden má v posledních dnech problémy a nechceme riskovat, on tím tuplem. Snad to bude drobnost a budeme jej moci vidět na hřišti ještě před koncem sezóny."

Odkdy má Eden problémy? Má oteklý kotník po velice silném ataku. Máme tady ale kompetentnější lidi a jedná se o silnou pohmožděninu z utkání s Espanyolem, kvůli které nemůže být připraven."

"Náhlá změna hracího času z 22:00 hodin na 14:00 hodin? Nevím, jak bude vypadat tato změna. Poslední dva tréninky jsme přesunuli blíže hrací hodiny. Pro nás se ale celkově nic nemění. Uvidíme, jak bude vypadat zápas, ale budeme se zítra ve 14:00 hodin koncentrovat na zápas."

"Hráčům ve velikém klubu překáží, když chce být trenér důležitý? Nevím, člověče... Nevím. Říkám, že jsou nejdůležitější hráči. Všichni jsou tady důležití ve svých rolích, ale jsou to oni, kteří hrají, bojují a trénují každý den. Mužstvo je vždy nejdůležitější."

"Psychický stav Hazarda? Nikdy si nepřejeme zranění. Je to pro mě zcela to nejhorší, ať už se to týká kteréhokoliv hráče. Když se někdo zraní, tak se mu všichni snažíme pomoct. Je tady první rok a chce mužstvu pomáhat. A když to nemůže dělat, tak je samozřejmě naštvaný."

"Hazadr se bojí dalšího zranění? Nemyslím si. On chce hrát. Chce se cítit dobře a hrát. Když cítí bolesti a není připraven na 100%, tak je to problém pro něj a pro všechny. My chceme mít Edena připraveného na 100%. Proto říkám, že má malý problém a zanedlouho se s ním vypořádá."

"Ano, Varane zítra nenastoupí. Jak hodnotím Militaa? Teprve k nám přišel. Chce se dostat na úroveň Sergia a Rafy. Tvrdě pracuje a zítra příjde jeho čas. Já jsem s Miliem spokojený, protože je hráčem současnosti a budoucnosti."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.