Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Barcelona by byla spravedlivým mistrem? Odpovím bezprostředně - vyhraje ten, kdo bude mít na kontě nejvíce bodů."

"Kdy můžeme počítat se ziskem mistrovského titulu? Nic takového! Jediné, co musíme dělat, je to, abychom se soustředili na zítřejší zápas. Pouze na něj. Všichni myslíme pouze na to, abychom odehráli zítřejší utkání a na nic jiného nemyslíme."

"Hazadra již nic nebolí? Eden bude s námi. Nejdůležitější je to, že jej budeme mít k dispozici."

"Kritika špatných výkonů namísto chválení dobrých výsledků? Nic mě netrápí ani nepřekvapuje. Diskuze je vždy stejná. Každý má svůj názor. My máme svůj závazek, abychom ukazovali jak jsme dobří na každém tréninku a v každém zápase. Co se týče jednotlivých názorů, tak ať si každý říká co chce a co si o Realu Madrid myslí. Jedno je ale jisté - Real Madrid je nejdůležitějším klubem v historii a to se nikdy nezmění."

"Zda-li může být mistrovský titul klíčový v setrvání v Lize Mistrů? Odpovím opět stejně - myslíme na zítřejší zápas. Víme, že jsou La Liga a Liga Mistrů soutěže, ve kterých hrajeme v každé sezóně. Soustředíme se ale pouze na zítřejší zápas, protože nic jiného by nemělo smysl."

"Kampaň s rozhodčími a VARem od Barcelony má a cíl snížit výsledky Realu Madrid? Nevím. Chci jen zopakovat, že každý může mít svůj názor. Já to nebudu komentovat, každý má svobodu říkat si co chce. My se soustředíme na to, co v poslední době děláme na hřišti."

"James zahodil šanci uspět v Realu Madrid? Ne. Je důležitým hráčem, což vždy ukazoval a je našim hráčem. Přejeme mu v jeho narozeninový den všechno nejlepší. Jeden hraje více, druhý méně, ale já rozhodně neopovrhuji žádným hráčem. Všichni jsou tady důležití a každý mužstvu něco přináší. Jestli s Jamesem počítám pro koncovku sezóny? Nevím, jestli s námi poletí do Granady. Ale počítám se všemi, může se stát totiž všechno."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Mace Windu
Mace Windu

Na tlačovke boli novinári z Munda alebo Sportu, že sa pýtali na Barcelonu ako spravodlivého majstra ? facepalm biggrin

Real Siempre
Real Siempre

Taky si rikam, neskutecne pitomej dotaz...

Dantes
Dantes

To snad musí být "chyba v Matrixu" bo to jinak není možné... facepalm

Santos Trinidad
Santos Trinidad

To není ani pitomý dotaz, to je čirá demence, Barcelona hraje ještě větší sračku než my, v boji o titul je podrželi rozhodčí nevyloučením Messiho, plus jim potlačili kárku v podzimním EC a měli by být spravedlivým mistrem, podle jakého měřítka, proboha facepalm

Real Siempre
Real Siempre

Halt vyslali agenta provokatera. Ale ZZ se nechytil biggrin

❤️Real
❤️Real

O chvíľu tu bude celá francúzska repre lol lol

Sergioo
Sergioo (upraveno: )

lol Tak čo už narobíme keď tam momentálne majú najväčšie talenty na svete. Aj tak si myslím že ničoho sa nemusíme obávať. Flo ani Zizu by určite nechceli spraviť z Realu francúzsku repre. Ono je hlavne jasné že keď nejaký Francúz vyletí do futbalového sveta tak hneď ho spájajú s nami. Lebo Zizu. Netreba zas veriť každej kačici . Napr. taký Aouar je za mňa úplná blbosť. Áno dobrý je ale zatiaľ na úroveň Realu nemá a potrebuje to dokázať v inom lepšiom klube. Podľa mňa už aj Pogba je zabudnutý keďže Zizu chce silou mocou sem dotiahnuť Camavingu. Reálne čo v blízkej budúcnosti vidím kto sem príde k nám a má pôvod z Francúzska je Camavinga, Mbappe, Cherki a plus toho 15 ročného chalana ale tak ten má 15 ten by hral za mládež...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.