Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Hazardův zdravotní stav? Vidím ho připraveného. Je pravda, že měl v závěru ligové sezóny malé problémy, ale nyní se už cítí lépe. Měli jsme hodně času na to, abychom se připravili na zápas a on se cítí dobře."

"Absence Balea v nominaci? Hodně se mluví, ale my máme vztah opřený na respektu mezi trenérem a hráčem. Mluvili jsme spolu a on nechtěl v tomto zápase nastoupit, nic více. Zbytek je mezi mnou a ním."

"Hazard se musí naučit hrát s bolestmi? Ne, to si nemyslím. Jediná věc je to, že jakmile se vrátil po zranění, tak pro něj bylo hrát co 2-3 dny složité vůči regeneraci. Nyní se už ale cítí dobře a nemusí hrát s bolestmi. Po dlouhém zranění byly takové momenty, ale nyní se již cítí dobře. Snad půjde dále bez nějakých problémů."

"Hazard na 80% by hrál v základní sestavě? Uvidíš, co uděláme. Je to mezi trenérem a hráči. Nejdůležitější je to, že se všichni cítíme dobře. Měli jsme deset dní na přípravu. Co se týče komentářů na adresu Edena, tak je nejdůležitější to, aby se cítil dobře a on se dobře cítí."

"Bale není v Manchesteru z osobního důvodu a ne z trenérského? Ano."

"Marcelo je připraven na 100%? Marcelo je připraven na 100%, jako všichni ostatní. Všichni jsme připravení a všichni se soustředíme na tento zápas."

"Má Bale budoucnost v Realu Madrid se Zidanem na trenérském postu? Nevím... Nyní je Gareth Bale hráčem Realu Madrid. Nic se nemění, je hráčem Realu Madrid a já to respektuji. Nechtěl hrát, mohu říct jen to. Co se týče zbytku, všichni jsme sjednocení na naše utkání."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Raulik
Raulik

Nedovedu si představit u normálního povolání, že řeknu nechce se mi pracovat. A pokud ano, tak se se mnou nikdo nebude bavit a končím. Zrovna u Brita bych takové chování nečekal.

Dantes
Dantes

Přesně tak talking

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Někteří ti vysvětlí, že je to vlastně borec. Někteří, co ho tady roky hájili už tady raději nechodí, protože jak jsem psal, že až tady skončí on, skončí jejich fandění RM.

Ladislav
Ladislav

rip bude mi smutno za Gristom

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.