Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Důvody špatné série? Nemám konkrétní důvod. Jako vždy jsme měli brankové příležitosti. Nakonec jsme se prostě neprosadili. Netrápí mě to, moc na to nemyslím. Analyzujeme to, samozřejmě, to je naše práce, ale nejdůležitější jsou ve fotbale příležitosti. Byl bych znepokojený, kdybychom neměli příležitosti. Pokud je ale máš, tak ti to tam prostě v jistý moment zase začne padat. Doufám, že tomu tak bude již zítra."

"Rozhodčí a Barcelona? Nebudu to komentovat. Nikdy nemluvím o rozhodčích a nikdy na ně nebudu útočit. Oni odvádí svou práci a my chceme dělat zase tu svou. Víme, že se něco děje, protože jsem to viděl už 2-3, když jsem sledoval utkání s Betisem a prohráli jsme u sebe 0:1. Kromě utkání s Levante jsem ale spokojený z toho, co děláme. Zápasy bych hodnotil dobře."

"Smůla se zraněními a výsledky? Ano, nyní jsem smolařem? Byl jsem štístkem a nyní smolařem? Buďte v klidu, stále mám štěstí. (směje se) Nemyslím o smůle, mám radost, že tady mohu pracovat."

"Že je Liga rozhodnuta? (směje se) Takoví lidé si mohou myslet, že je tomu tak, ale my si to rozhodně nemyslíme. Ve fotbale máš vždy slabší momenty, ale chce to klid, opět se budeme účastnit boje. Nejen my, takových klubů bude mnoho. Kdo si myslí, že je liga rozhodnuta, tak skvěle, gratuluji jim, ale my tak nepřemýšlíme. Dokonce i kdybych byl v tom mužstvu se sedmibodovým náskokem, tak jak bych mohl jen zmínit, že je konec?"

"Po utkání s Betisem Toni Kroos opět ucítil problém se žebry. Jako vždy nebudeme riskovat. Snat to nebude něco vážnějšího a snad bude moci nastoupit už v úterý. Dnes ho to bolí a zápas je zítra. Nebudeme riskovat."

"Kdy bude Bale v nejlepší formě? Nevím přesně, ale očekávám, že rychle. K tomu se i on sám cítí dobře, je v dobré formě. Víme, že Gareth může hrát velice dobře. V utkání s Betisem také předvedl dobrý výkon."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Mace Windu
Mace Windu

LFP si robí z Realu srandu ? Naposledy "hviezda" spomedzi rozhodcov Mateu Lahoz, a zajtra ďalšia "hviezda" - Undiano Mallenco chase

dod1al
dod1al

...LFP vykonáva svoju riadiacu funkciu LaLigy svojským spôsobom futbalovej politiky a aplikuje "náhodný" výber rozhodcov tak,že si robí z Realu srandu-ako si výstižne podotkol facepalm

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Pochybuje ještě někdo že Barca letos musí vyhrát za každou cenu mad

luís.figo
luís.figo

Dufam ze to je vtip....lebo taketo knuranie a vyplakavanie nie je na mieste. Real si ma tituly vyhravat vitazstvami. Ak je problem Levante alebo Betis, potom Barca naozaj rozhodcov nepotrebuje.

Masi
Masi

thumbsup

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

To není kňourání, to je fakt. Souhlasím že si to musíme uhrát sami, ale třeba proti Betisu měla být pencle a tak je to furt, ty statistiky nelžou. Nesmyslné vyloučení Crise atd... Když tě sundají v šanci v 16ce a nic se neděje, tak se pak hraje těžko.

dod1al
dod1al (upraveno: )

...sorry,ale konkrétne ja nie som typ,ktorý kňúra a vyplakáva ohľadne rozhodcov,ale vidím realitu v zápasoch- len v tých troch túto sezónu na SanBernabeu boli minimálne 3-4 zákroky,ktoré odpískané byť mali,ale pri rozhodcoch ako boli nominovaní to bolo s prehľadom odignorované...aby bolo jasné,zúfalú efektivitu Realu pri šanciach z hry neriešim a nekompenzujem poukazovaním na posudzovanie sporných situácií...

  • P.S. ak by boli podobné zápasnícke chvaty pri štandartkách,aké sú praktizované najmä voči CR7,Casemirovi použil Ramos,alebo niekto iný v 16-ke Realu,tak by pencla bola odpískaná nemilosrdne...len sucho konštatujem unsure
Nasir
Nasir

Pro Milánka: V téhle větě bude nějaká chyba, nedává mi smysl - "Víme, že se něco děje, protože jsem to viděl už 2-3, když jsem sledoval utkání s Betisem a prohráli jsme u sebe 0:1." Navíc tam mluví o rozhodčích, tak nevím, co myslel tím, že "se něco děje".

Milánek
Milánek

Přiznám se, že jsem to taky nepochopil, ale přeložil jsem to tak, jak to bylo smile Budu rád, pokud to někdo přepíše a objasní wink

Nasir
Nasir

Díval jsem se na to a on chtěl říct, že něco podobného jako s Betisem už viděl 2x nebo 3x a nakonec jsme prohráli 0:1. Rozhodčím se už nevěnoval.

Mimochodem, ještě vydáte jednu zajímavou novinku o Asensiovi, že? smile

Milánek
Milánek

Děkuji za upřesnění wink Teď aktualizuji soupisky pro tipovačku, pokusím se stihnout wink

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.