Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Okradení Juventusu? Každý může mít svůj názor, jestli byla či nebyla penalta, ale když lidí hovoří o krádeži, tak jsem naštvaný. To si myslím. To, co děláme, bolí mnoho lidí. To nezměníme. Já budu bránit své hráče, zasloužili jsme si postoupit. A lidem nebudu odpovídat, oni mají právo na svůj názor. My jsme ale v semifinále."

"James? Je nebezpečný jako všichni hráči z Bayernu. Hraje dobrou sezónu a je jedním ze členů jejich mužstva."

"Tlak na rozhodčí v semifinále? Nemyslíme na to. Soustředíme se na každodenní práci. Nikdo nám nevezme radost z naší práce. Myslíme pozitivně a nedíváme se na to, že po tom všem, co se řeklo a napsalo, nás někdo bude chtít ranit údajným špatným řízením zápasu."

"Profesionálové označují Real jako mužstvo, kterému pomáhají rozhodčí? Každý může mít svůj názor. Já těm hráčům odpovídat nebudu. Já říkám pouze to, že nelze hovořit o krádeži. Kromě toho ale rozumím všemu, každý brání to své."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Mace Windu
Mace Windu

Prekvapila ma napr. Vidalova reakcia na premenený pokutový kop Ronalda a aj to, že zápasu venoval viac pozornosti ako "svojmu" Bayernu. Podľa svojho statusu je ale na Real Madrid namotivovaný, len aby to neprehnal a po pripadnom vylúčení sa zasa nesťažoval

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Co tenhle cholerický chytrolín zase napsal? rolleyes

madrid
madrid

Neviem, ale na tréningu si zranil koleno .

Real Siempre
Real Siempre

Psal neco ve stylu, ze se tesi na pomstu nebo ze pomsta chutna dobre nebo ze je cas na pomstu... nevim presne, ale neco takoveho. Hned jak nas vytahli z osudi, jsem vedel, kdo se ozve jako prvni...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.