Rozhovory po utkání s Getafe

Rozhovory po utkání s Getafe

| Rozhovory | Milánek

Carlo Ancelotti
"Sledování zápasu z tribun se mi moc nelíbilo, raději bych byl na lavičce. Vím, že mi fanoušci ukazovali náklonnost. Mužstvo hrálo dobře, končíme sezónu s 92 body, to není málo, ale nestačilo to k tomu, abychom vyhráli."

"Nejednal jsem ještě s klubem. Nepovím vám ohledně mé budoucnosti nic víc než to, co jsem vám řekl včera. Stále musím čekat. Myslím si, že se setkáme příští týden, v pondělí nebo úterý, abychom si promluvili o mém a klubovém směru."

"Pískot a ovace pro Casillase? Nakonec fanoušci pochopili, jak důležitý pro tento klub Casillas je. Lépe později, než nikdy."

"Absence titulů? Takový je fotbal. Real Madrid je náročný klub a je normální, že je trenér ohrožený, pokud sezóna nedopadne dobře. To je součástí mé práce. V minulém roce jsme vyhráli La Décimu, v tomto roce to bylo jiné."

"Myslím si, že nikdo v klubu nikam nepospíchá, protože se chtěji rozhodnout správně. Já čekám, protože také nikam nepospíchám. Buď budu pracovat v Realu Madrid nebo si dám rok pauzu. Poslední diskuze s prezidentem? V úterý na prezentaci Microsoftu."

"Chci zůstat a pokud klub řekne, že je konec, tak zůstanu spokojený s touto životní etapou. Tak to v mé profesi chodí a nebylo to poprvé ani naposled. Neustále ale budu věřit své práci."

Marcelo
"Vstoupili jsme do utkání s velikou chutí, ale umožnili jsme jim vstřelit tři branky. Ve druhém poločase jsme už ale měli nad zápasem kontrolu a hráli jsme lepší fotbal."

"V každé sezóně se snažím dávat maximum a pomáhat mužstvu. V tomto roce jsme nic nevyhráli, ale bojovali jsme až do konce. Ale nemůžeme být spokojení, protože jsme nic nevyhráli."

"Nové sezóna? Já ještě nemám dovolenou, jedu nyní na reprezentační sraz. Vrátím se ale do další sezóny s velikým odhodláním."

James Rodríguez
"Jsem šťastný po mé první sezóně v Madridu. Chtěl jsem vyhrávat tituly, ale byli jsme blízko každému z nich. Jsem si jistý, že je vybojujeme v další sezóně. Chtěl bych také zlepšit svou hru. Jsem ambiciózní a připravený se učit novým věcem."

"Má branka byla pohledná, ale je potřeba si přiznat, že dobře hrálo celé mužstvo. Bylo to zasloužené vítězství."

"Ancelotti je tady už dva roky. Zná mužstvo, ví jak hrajeme a jak fungujeme. Ale jeho budoucnost nezáleží na mě."

"Iker je legenda tohoto klubu a je potřeba k němu zachovat respekt. Dal Realu mnoho titulů a v Madridu jej musíme milovat."

Asier Illarramendi
"O Ancelottim mluvíte vy. Trenér má ještě roční smlouvu a hodně se nám zamlouvá vzájemná spolupráce. Co se týče mě, já tady chci zůstat a nic se na tom nezmění."

"Rozhodnutí Ancelottiho? Vede to trenér a on rozhoduje o tom, kdo nejlépe odvede danou práci."

"Mám tady smlouvu a hodně se mi zamlouvá hra v tomto mužstvu. Ale jakmile Real nevyhrává, tak se objevují spekulace. V našem mužstvu jsme všichni šťastní, že máme právě takové mužstvo."

"Nikdo není rád, když hraje jen málo, každý pracuje, aby hrál co nejvíce. V této sezóně jsem moc nenastupoval, ale musím dále pracovat."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.