Sergio Ramos: Chci v Realu Madrid ukončit kariéru

Sergio Ramos: Chci v Realu Madrid ukončit kariéru

| Rozhovory | Milánek

"Je to ocenění za práci, stálou formu a rovnováhu v zápasech v izolaci. Nakonec, pokud dobře pracuješ, tak jsi odměněn. Vyhráli jsme všech deset utkání a to má velikou hodnotu, ať už někteří budou říkat cokoliv."

"Byla to netypická a divná sezóna po tom, co jsme si prožili, ale odhodlání po pauze bylo zcela jasné - vyhrát všechno, co máme před sebou, abychom měli šanci na mistrovský titul. Barcelona vedla o dva body, neměli jsme to jen ve vlastních rukou a neměli jsme žádný prostor pro chybu. V každém utkání jsme si tak šlo pro vítězství a nebylo to nic jednoduchého se soupeři, se kterými se nedá vyhrát vysokým rozdílem. No, je to efekt práce, úsilí a odhodlání. Je to naše čtyřiatřicáté mistrovství, mé páté a jsem velice spokojený z odvedené práce."

"Zidanova role? Myslím si, že byl klíčový. Je kapitánem statku, který vždy určije směr a vždy musí dělat krok kupředu. Právě on je tím rozdílem oproti ostatním. Je člověkem, který vždy hráči důvěřuje, což není typické pro všechny trenéry. Cítíme jeho podporu a věříme jeho práci. Snad tady bude dlouho a snad bude doceněn za to, jak skvělým člověkem je a především, jak výjimečným je trenérem."

"Jak dlouho tady budu hrát? Jak dlouho to bude chtít prezident. To nezáleží na mě. Já jsem spokojený, že tady mohu být a všichni o tom vědí. Poslouchej, chtěl bych tady ukončit kariéru. Jsem spokojený a klidný, protože si nemyslím, že bude sebemenší problém u mě nebo u klubu. Proto tady snad budu moci ukončit kariéru." 

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Laura
Laura

Aj ja chcem, aby si skončil kariéru v RM a na novom Bernabéu pray

lukita
lukita

thumbsup aj ja chcem aby tu ukončil kariéru bolo by to skvele

Laura
Laura

Ja si myslím, že to nie je tak nereálne a môže to výjsť. Bude to ale záležať od capiho ambícií.

PDReal
PDReal

lol Cina je teraz nebezpecna destinacia ... vtedy si skratka s Perezom skocili do vlasov, ale zase mu pripis k dobru ze to ako chlapi urovnali, a vyzera to ze je teraz vsetko ako ma byt

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Rýpu no, ale uznej sám, po zpackané sezoně chce do Číny, po titulu chce v Realu končit kariéru biggrin

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ale jo... Zůstal?? Zůstal, víc bych neřešil...

olinho
olinho

opat klucova postava v ceste za titulom hat

markushaluska
markushaluska

Nas kapitan! Dufam ze tu ukonci karieru

Ladislav
Ladislav

Aj ja to chcem sergio ale uz si prestan stale pytat offside ved mame tu var a ak je offside tak na to pridu smile Ostan tu kym budes vladat biscottos

Real Siempre
Real Siempre

A prezident chce, abys zustal. To skoro vypada, ze by se to mohlo povest, ne? biggrin

Doczizou
Doczizou

Pravda no, ta Čína není zas tak dlouho unsure . Ale letos by to bez něj určitě neklaplo. Takže čistý stůl el capi na místě. Stejně si nemyslím, že tu ukončí kariéru.

Doczizou
Doczizou

Hele myslím, že bude chtít hrát dlouho. Fyzicky to je asi ok.. ale za 2 roky to mám obavy nebude na Real.. vezme třeba Ameriku, nebo Arábii jako Iniesta. Ale třeba ne.

Holoubek
Holoubek

Jako jeden rok na to herně asi ještě mít bude, ale pokud tu opravdu chce končit, měl by postupně přecházet z herního času a věnovat se tomu lídrovskému směru, čímž by tady mohl být klidně i do 2023.

Real Siempre
Real Siempre

Tak nejak to prave vidim, v tu chvili by nemusel odchazet, ale jeste to chvilku osefovat.

luís.figo
luís.figo

Jeden z najvacsich lidrov na svetovych travnikoch poslednej dekady ! Obrovska osobnost a hrajuca legenda Realu Madrid hat

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.