Tebas: Ronaldov odchod La Lige neublížil

Tebas: Ronaldov odchod La Lige neublížil

| Rozhovory | Mace Windu

Cristiano Ronaldo prestúpil v lete do Juventusu Turín za viac ako 100 miliónov eur. A zatiaľ čo Realu Madrid jeho góly viditeľne chýbajú, Primera División podľa jej prezidenta Javiera Tebasa Portugalcovým odchodom neutrpela.

"Pracovali sme, aby sme vytvorili značku, ktorá bude viac než akýkoľvek hráč. Keby odišiel pred štyrmi rokmi, možno by som z toho mal obavy, na stupnici do desať možno až v hodnote deviatky. Ale dnes to vnímam ako štvorku, možno trojku. Stále však chceme mať v La Lige najlepších hráčov a trénerov. Mne by sa napríklad páčilo, keby v nej znova pôsobili Mourinho a Guardiola."

Zdroj: AS, spanelskyfotbal.cz

Komentáře

Michy
Michy

Odchod CR7 La Lize neuškodil, ale nám jo. Jinak Mourka bych taky rád viděl ve Španělsku, kdyby šel do Barcy a šlo by mu to jako v MU, tak bych se vůbec nezlobil.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Spíš než odchod Ronalda nám uškodil nepříchod adekvátní náhrady, ono koneckonců kdoví, jak to s Crisem vůbec dopadne...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Než to nějak dopadne, tak už nebude hrát, tohle se potáhne dlouho nebo zase zaplatí a buchta bude ok. Tebas si lze do kapsy protože odchod Ronalda a Neymara atraktivnosti určitě ublížil.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Ono to ani nemusí nijak dopadnout, stačí aby se to dostalo k soudu nebo dokonce, aby jenom znovu začalo vyšetřování a ten psychický tlak na něj může být takový, že veškeré sportovní výkony můžou jít do prdele, jinak nehodnotím dopad na atraktivitu La ligy, ale to, jestli to uškodilo nám, což si za těchhle okolností ani moc nemyslím, nám hlavně uškodilo, že jsme žádným způsobem nenahradili jeho góly...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ty okolnosti nikdo dopředu tušit nemohl, takže nás jeho odchod poškodil stejně jako ligu. Souhlasím ale že více nás poškodilo že nepřišla žádná adekvátní náhrada nejlépe dvě.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.