Tipovačka 18/19: Sezóna startuje!

Tipovačka 18/19: Sezóna startuje!

| Téma | Masi

Do startu nové sezóny zbývají dva dny, kdy k jejímu otevření dojde ve středečním zápase o Evropský Superpohár, ve kterém bude soupeřem městský rival Atlético Madrid. Jako každý rok tak portál Merengues.cz rozjede tipovací soutěž, která Vás bude provázet po celou sezónu!

Kde mohu tipovat?

Tipovací soutěž se nachází na hlavní stránce v pravé části obrazovky pod krátkými zprávami ve formě banneru, případ na tomto odkaze. Pokud přistupujete na web ze zařízení s nižším rozlišením (telefon, tablet), tipovačku najdete dole pod seznamem článků opět ve formě banneru.

Jaká jsou pravidla a podmínky účasti?

Účastnit se může každý registrovaný uživatel. Opět bude tipovačka rozdělena na dva formáty - RM a PD. V RM tipovačce tipujeme každý jednotlivý soutěžní zápas Realu Madrid, jeho skóre a střelce (bez vlastních branek). Tipujeme pouze základních 90 minut! V PD tipovačce tipujeme jednotlivá kola La Ligy tipováním vítěze jako při sázení (1 0 2 10 02). Tipovat můžete vždy do začátku daného zápasu. Výsledek lze také před začátkem kdykoli měnit. Tak lze tipovat každý zápas PD tipovačky před jeho začátkem (upravením výsledku). Jako vždy platí, že do hlavního žebříčku budou zařazeni uživatelé s účastní 70 % a vyšší.

V tipovačce vidím Mistrovství světa, které se počítá do celkových výsledků PD. Proč?

Tipovačka k MS byla vypsána ve formátu PD tipovačky, aby si uživatelé portálu mohli zasoutěžit i během Mistrovství světa. Tato tipovačka bude odstraněna, jakmile bude mít Whites trochu času. Tipovačka ovlivnuje celkové výsledky, jakmile však bude ostraněna, vše bude zase v pořádku. Chvíli s tím ale ještě vydržíme.

Úplně jsem zapomněl, kdo vyhrál loňskou tipovačku. Kde najdu výsledky?

Bohužel dosud nebyla vyhodnocena. Výsledky v databázi máme, nikam se neztratily, zbývá je jen vyhodnotit. Opět se jedná o věc, která vyžaduje Whitesův zásah. Až dojde k vyhodnocení v průběhu sezóny, bude vydán článek s výsledky.

Doufáme, že se co nejvíce z Vás do tipovačky zapojí a změří své síly s ostatními. Startujeme již ve středu 15.8. zápasem o Evropský superpohár mezi Atléticem Madrid a Realem Madrid. Všem účastníkům přejeme hodně štěstí a pevné nervy!

Zdroj: Merengues.cz

Komentáře

Jakobí
Jakobí

Web sleduji již delší dobu, ale zaregistroval jsem se před pár dny. Každopádně tohle si nenechám ujít! smile

Masi
Masi

To moc rád slyším a přeju hodně štěstí. smile

Raul=Real
Raul=Real (upraveno: )

Myslim, ze vysledky z minulosezonnej tipovacky sa kludne mozu vyhodnotit bez tych prvych neautomatizovanych kôl biggrin Nikto nebude namietat a Whites bude mat ulahcenu pracu smooth Hlavne mi uz dajte k menu ten pohar talking

Masi
Masi

No, bohužel tě zklamu, opravdu bych je tam rád započítal. Sám nevím, jak to dopadne.

LosMerengues
LosMerengues

Cez tú prestávku som už aj zabudol pravidlá. Teraz na Superpohár tipujeme výsledok po 90 minútach hracieho času, teda bez prípadného predĺženia? shame smile

Masi
Masi

Přesně tak, díky za upozornění, doplním do článku. smile thumbsup

Šigy
Šigy

Paráda partydance hat

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Už mi to chybělo thumbsup Snad brzo budou výsledky i z loňské sezóny.

Masi
Masi

Já též. Naštěstí je to něco, co se může udělat kdykoli. Nyní má prioritu nový hosting, abychom se zbavili pětistovek.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

thumbsup to má určité přednost, však ono to nikam neuteče biggrin

plechi
plechi

4:0 žádné slitování!!! real1

olinho
olinho

super thumbsupsmile

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.