Tipovačka 19/20: Nová sezóna je tady!

Tipovačka 19/20: Nová sezóna je tady!

| Téma | Masi

Čtyři dny. Přesně tolik nás dělí od začátku letošního ročníku La Ligy. Pro uživatele Merengues.cz se také jedná o úvodní kolo v tipovací soutěži. Vítězství budou obhajovat uživatelé Raul=Real a PDReal, kteří uspěli v minulé sezóně v tipovacích kategoriích RM, respektive PD. Pojďte i vy poměřit své znalosti o Realu Madrid a španělské La Lize!

Kde mohu tipovat?

Tipovací soutěž se nachází na hlavní stránce v pravé části obrazovky pod krátkými zprávami ve formě banneru, případ na tomto odkaze. Pokud přistupujete na web ze zařízení s nižším rozlišením (telefon, tablet), tipovačku najdete dole pod seznamem článků opět ve formě banneru.

Jaká jsou pravidla a podmínky účasti?

Účastnit se může každý registrovaný uživatel. Tipovačka je rozdělena na dva formáty - RM a PD. V RM tipovačce tipujeme každý jednotlivý soutěžní zápas Realu Madrid, jeho skóre a střelce (bez vlastních branek). Tipujeme pouze základních 90 minut! V PD tipovačce tipujeme jednotlivá kola La Ligy tipováním vítěze jako při sázení (1 0 2 10 02). Tipovat můžete vždy do začátku daného zápasu. Výsledek lze také před začátkem utkání kdykoli měnit. Tak lze tipovat každý zápas PD tipovačky před jeho začátkem (upravením výsledku). Do hlavního žebříčku budou zařazeni uživatelé s účastní 70 % a vyšší.

Nestihl jsem natipovat některé zápasy RM, má smysl v tipování pokračovat?

Samozřejmě! Co se týče zápasů Realu Madrid (RM), Do celkového žebříčku se počítá průměr dosažených bodů za odeslané tipy. Pokud tedy vynecháte zápas, o žádné body nepříjde. Je však nutné pohlídat, abyste na konci sezóny měli alespoň 70 % zápasů otipovaných, jinak budete v tabulce až za uživateli s touto minimální účastí.

Nestihl jsem natipovat některé zápasy již rozehraného kola PD, je to problém?

Stejně jako v RM tipovačce pokud vynecháte celé kolo, nebudou se vám průměrovat žádné body a výsledek si tak nezhoršíte, opět je nutné dosáhnout 70 % účasti pro umístění na předních příčkách. Pokud je však kolo již rozehrané, například z 9 zápasů (po vynechání zápasu Realu Madrid je pouze 9 zápasů v daném kole) jsou již 3 odehrány, můžete tipovat pouze zbylých 6 zápasů, ze kterých můžete získat maximálně 6 bodů, zatímco uživatelé tipující všech 9 zápasů mohou získat až 9 bodů. Teoreticky si tak můžete zničit průměrný zisk a vyplatí se vám celé kolo přeskočit. To je však již čistě na vás.

Komu z uživatelů bude přát štěstí nejvíce a kdo prokáže nejlepší přehled a odhad? Všem účastníkům přejeme hodně štěstí!

Zdroj: Merengues.cz

Komentáře

olinho
olinho

super praca Masi, dakujeme adoring

Masi
Masi

shame smooth

Šigy
Šigy

Paráda hat thumbsup

Raul=Real
Raul=Real

Vyborne thumbsup tak snad zlaty hattrick biggrin

olinho
olinho

pozor na mna, post moralneho vitaza chcem zmenit na celkoveho vitaza lol smoking

Raul=Real
Raul=Real

biggrin biggrin thumbsup ty si to moralne nevyhral nahodou tiez dvakrat v rade? thinking

olinho
olinho

nie, minula sezona bola moja prva kompletna, predtym som sa zapojil az niekedy v januari tusim

Dantes
Dantes

Ty tvoje setiny voe biggrin wall

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.