Trenér a spoluhráči podporují Abnera

Trenér a spoluhráči podporují Abnera

| Cantera | Milánek

Zinedine Zidane a fotbalisté Castilly poslali podpůrné zvkazy Abnerovi, který si tento týden potřetí v kariéře přetrhnul křížové vazy v kolenu. Přání k rychlému návratu vyslal mj. také Martin Ødegaard, který již hovoří španělsky.

Zinedine Zidane, trenér:
"Ahoj, Abnere. Chci ti vyslat pouze podpůrná slova a říct ti, že jsi stále mladý a je potřeba bojovat. Ty o tom víš, mluvili jsme spolu několikrát. Chci říct, že my tady na tebe čekáme a všechno bude dobré. Posíláme ti objetí celého mužstva a doufáme, že se rychle uvidíme tady ve Valdebebas."

Mayoral:
"Jsem tady, abych ti odeslal obrovskou podporu a popřál rychlou rehabilitaci. Jsme tady, abychom ti pomohli ve všem, co budeš potřebovat."

Fran:
"Je nám líto, co se stalo. Je to opravdu veliká škoda a všichni jsme velice smutní. No nic, nyní musíš pouze bojovat. Přejeme ti sílu a odesíláme podporu!"

Febas:
"Víme, že jsou to pro tebe těžké chvíle, ale pokud jsi s tím dokázal bojovat už dvakrát, tak to určitě zvládneš i nyní, protože jsme velcie silným a milým klukem. Jsme tady všichni, abychom ti pomohli."

Ødegaard:
"Ahoj, Abnere. Posíláme ti mnoho síly a podpory. Všichni jsme s tebou. Vrátíš se silnější, než kdykoliv předtím, bratře."

Zdroj: YouTube

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.