Vallejo, Ceballos, Brahim a Mayoral s nominací  na Mistrovství Evropy U-21

Vallejo, Ceballos, Brahim a Mayoral s nominací na Mistrovství Evropy U-21

| Aktuality | Milánek

Brankáři: Antonio Sivera (Alavés), Unai Simón (Athletic) a Dani Martín (Sporting Gijón)
Obránci: Jorge Meré (Köln), Jesús Vallejo (Real Madrid), Aarón Martín (Mainz), Júnior Firpo (Betis), Pedro Porro (Girona), Unai Núñez (Athletic) a Martín Aguirregabiria (Alavés)
Záložníci: Dani Ceballos (Real Madrid), Mikel Merino (Osasuna), Brahim Díaz (Real Madrid), Marc Roca (Espanyol), Igor Zubeldia (Real Sociedad), Pablo Fornals (Villarreal), Carlos Soler (Valencia), Fabián Ruiz (Neapol) a Aleñá (Barcelona)
Útočníci: Borja Mayoral (Levante), Rafa Mir (Wolverhampton), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Alfonso Pedraza (Villarreal), Manu Vallejo (Cádiz) a Dani Olmo (Dinamo Záhřeb) 

Zdroj: Sefutbol.com

Komentáře

olinho
olinho

Brahim thumbsupsmile

Real Siempre
Real Siempre

Brahim super, jede trochu na vlne, snad bude hrat.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

facepalm to je pro Real a Barcu dost tristní výsledek jen 5 hráčů. unsure

Domis7
Domis7

Tak od nás asi ani není kdo by mohl jít. Óscar teda nejspíš chybí, ale jinak? Možná Cristo?

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

My tam máme aspoň 4 hráče, ale Barca to je pro La Masii úplná ostuda. Obecně bych ale čekal mnohem větší číslo za oba dva kluby.

Real Siempre
Real Siempre

Uz nejakou dobu akademie neprodukuji opravdove supertalenty a pak jejich zapojeni do A-tymu je vselijake, to u nas je jeste lepsi nez u nich. Suma sumarum, bida, pak se nelze divit, ze je jich jen pet.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Je to fakt bída, na to kolik jsme celkově investovali do Valdebebas, tak bych čekal lepší výsledky.

Real Siempre
Real Siempre

Real investoval do Valdebebas celkove, s celou infrastrukturou, zdaleka nejen pro mladeznicke tymy. S tim bych az tak uplne nespojoval.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Jj vím že to je komplexní projekt, ale čekám větší zastoupení, jestli máme v budoucnu stát na odchovancích. La Massia byla vyhlášena a teď jeden hráč eek To je strašný ústup a rezignace.

Real Siempre
Real Siempre

Jde to halt ve vlnach, ted je chvili utlum, ale zase se nekdo objevi.

dod1al
dod1al

...máš to zrejme trochu zidealizované Zbynku, lebo talentovaní chlapci sú všade v Španielsku a v chudobnejších podmienkach majú zrejme väčšiu motiváciu a kvalitné akadémie majú aj ďalšie tímy. Aj tvoj syn a zrejme aj ty veríš, že v Baníku sa vypracuje na talent, ktorý si všimne akadémia Plzne, Slávie, Sparty, alebo Dortmundu,...a tak je to aj s Valdebebas a LaMasia - zrno od pliev sa odeľuje až na úrovni Juvenil A a u tých najviac talentovaných až uplatnením/neuplatnením sa v top kluboch

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Já s tebou souhlasím a rozumím tomu, že do určitého věku se vyvíjíš ve svém mateřském klubu, ale čekal bych, že kolem 14-15 roku věku, si kluby jako RM či Barca začnou stahovat ty velké talenty pod svá křídla a proto bych čekal, že budeme mít větší zastoupení. Jinak mladý se vidí v RM, lol ale jsem realista i první liga by byl obrovský úspěch. Hlavní je pro mě, že sportuje a dělá co ho baví, a o ty dílčí úspěchy a zážitky už ho nikdo nepřipraví, ať už to dotáhne kamkoliv.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.