Víkend bude ve znamení "ANO"

Víkend bude ve znamení "ANO"

| Aktuality | Milánek

Tento víkend bude pro fotbalisty Real Madrid ve znamení "ANO". Hned tři madridisté budou slibovat věrnost v dobrém i ve zlém svým dosavadním snoubenkám. Jako první příjde v pátek odpoledne na řadu Álvaro Morata, který si vezme Alice Campello. Média informovala, že se na této svatbě objeví mnoho fotbalistů prvního mužstva, mj. Sergio Ramos, Nacho Fernández či Dani Carvajal.

V sobotu se ožení Lucas Vázquez, jenž si vezme Macarenu Rodríguez a také Mateo Kovačič, jenž spojí svou budoucnost s Izabelou Andrijanič. Na první svatbě se má objevit také čerstvý ženáč, Álvaro Morata. Druhá svatba se uskuteční v Chorvatsku a proto se očekává přítomnost pouze Luky Modriče.

Nutno zmínit, že všichni tři fotbalisté na svatbu pozvali celé mužstvo, ale tento náročný termín spojený s dovolenými neumožnil přicestovat všem jejich kamarádům. Na závěr jen zmíním, že již na konci června se pak v Brazílii ožení také Danilo.

Zdroj: Marca

Komentáře

Nasir
Nasir (upraveno: )
  • Morata: Lásko, vezmeš si mě?
  • Alice s úsměvem: To víš, že ano. Pokud zůstaneš v Madridu. lol
Fantocci22
Fantocci22

Ta si ho spíše vezme když se vrátí do Itošky. Bohužel. wall biggrin

Real Siempre
Real Siempre

To jsem si rikal taky. Jak ten oddavajici rika neco o tom, jestli chce nekdo neco rict, nez to stvrdi, tak se ozve Alice a povida: "Hele zlato, do Manchesteru fakt nejdu. Co ty na to?" lol

Jak to dopadne ve skutecnosti, asi tusime. Mozna by mohla Alice zavolat Edurne a zeptat se ji, jak ze to takhle chodi rok bez chlapa doma...

El Galactico
El Galactico (upraveno: )

Pekni pejsci

lukita
lukita

Presne toto ma napadlo pri pohľade na foto

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Výmarský ohař, měl jsem. Krásný ale velmi náročný.

LosMerengues
LosMerengues

Po ÁNO Alice povie snáď Alvaro ÁNO aj Realu pray

Dantes
Dantes

Ten už dávno řekl NE, jinak by všechny tyto spekulace už dávno demnetoval.

Superreal
Superreal

Psalo se o aprilu. Tam mely probehnout prvni kontakty a snad take nejake rozhodnuti, ale nakolik je to duveryhodne, nevim.

anade1
anade1

To bych zase neříkal. Minulou sezonu to Isco dementoval taky asi 4 dny před koncem přestupovýho okna. Spíš čeká na nějaký vyjádření od ZZ - kolik bude mít prostoru atd atd. Pokud mu ZZ řekne, že to bude stejně jak minulej rok, tak půjde.

Superreal
Superreal

Ze takove vyjadreni neprichazi, znaci, ze Zidane sam nevi. Morata se mu asi moc nehodi do systemu, tak zvazuje jine moznosti (Mbappe, Hazard, kdo vi kdo dalsi?), jenz ty se jevi jako problematicke a tak ceka, jelikoz vi, ze mu nemuze nic slibit, jelikoz zatim sam nevi, jak veci budou.

Dantes
Dantes

ZZ přece nemůže říct, že dostane tolik a tolik prostoru. Muže mu to říct tak max v obecné rovině. A do médií se myslím o jeho roli vyjadřoval už mockrát. Teď jsou všichni na dovolené, budeme si muset ještě chvíli počkat.

plechi
plechi

Tak ono tam prý už nějaké vyjádření proběhlo, a to že pokud bude Benz na 100% připraven, tak že bude vždy útočník číslo 1.

Superreal
Superreal

Alice je Italka. Morata si ji nasel behem sveho pusobeni v Juventusu?

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

On Španěl, ona Italka a studená Anglie, to nejde příliš dokupy.

lukita
lukita

Áno keď hral za Juventus

Real Siempre
Real Siempre

Musel si najit nejakou zabavu na odpoledne a vecery, aby pak nechodil treba po barech. Evidentne se mu zadarilo lol

Šigy
Šigy

Když vidím velkým napsáno ANO, tak mi je špatně shame sry za politické OT biggrin

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.