Vinícius Júnior vstřelil nádhernou branku Botafogu

Vinícius Júnior vstřelil nádhernou branku Botafogu

| Aktuality | Milánek

Vinícius Júnior opět ukázal, jaký neskutečný talent v sobě má. Flamengo včera odehrálo semifinále Taça Guanabara a nakonec nad Botafogem zvítězil 3:1. Mládežnický brazilský reprezentant se na trávník dostal v 70. minutě a v nastaveném čase fanouškům předvedl fantastickou ránu z poza pokutového území.

Zdroj: AS, Marca

Komentáře

Real Siempre
Real Siempre

Nadherna rana. Ale toho casu, co mel, neskutecny...

Domis7
Domis7

Někomu nestačí ani toho času co měl on z malého vápna

RMA
RMA

moh přihrát brankářovi a byl by to hezčí gol biggrin biggrin

merengues
merengues

Je dobře, že dal takový gól, že se umí mladý Brazilec protáhnout klíčovou dírkou, to se předpokládá, ale pořádná střela ho může dostat zase někam úplně jinam.

Marťá_sek
Marťá_sek

Takovou strelu ti vyprodukuje kazdy fotbalista 16+ na kdejakem treninku od okresniho preboru vyse, na strele jako takove bych nevidel nic svetoborneho, spis me zajima jeho progres, prace s micem, bez mice, prinos pro tym apod...

dod1al
dod1al

...u nás na Slovensku je známy podobný "bohorovný" bonmot od Joža Ráža - frontmana skupiny Elán z čias,keď sme mali ešte slovenské koruny ..."milión,čo to je milión,nič moc,ale zarob ho?!"

  • P.S. takú strelu ako Vinícius jr. dám aj ja na prázdnu bránku na tréningovom ihrisku z niekoľkých pokusov a hocikto iný za podobných okolností...,ale pointa je dať ju vtedy,keď bol Vinicius na ten účel poslaný do zápasu - a on to vtedy dal!
Marťá_sek
Marťá_sek

Urcite ano. Neschazuji popr. nebagatelizuji tu strelu. Vedla k brance, bravo a potlesk. Takovych branek da jeste spousty (neni to Z. Grygera)

merengues
merengues

Messi měl tu levačku slabou docela dlouho, Odegaard se s tím taky trápí, takže mě zrovna takový gól v jeho věku potěší víc než nějaký slalom. Jestli jsme ho koupili i z toho důvodu, že má fyzické předpoklady a brzy bude silný a připravený, tak mají jistě radost i v Madridu. Jinak souhlasím s tím vývojem a já ho šetřit určitě nebudu, ale tady ho prostě pochválit musím.

Marián Gerka
Marián Gerka

Články o našich nádejach na hosťovaní už vychádzať nebudú? confused thinking

Raul=Real
Raul=Real

thumbsup dobra otazka...tie clanky som mal rad unsure

Milánek
Milánek

Ale jo, zase na to najdu čas wink

Masi
Masi

Ty články osobně řadím k tomu nejlepšímu co se tu kdy vydávalo smile .

Dantes
Dantes

Jo to je fakt. Jasné, stručné, ale zároveň velmi zajímavé thumbsup

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.