Vinícius: Po karanténě nejprve holič a pak návrat na hřiště

Vinícius: Po karanténě nejprve holič a pak návrat na hřiště

| Rozhovory | Milánek

"Zůstáváme v karanténě a máme vycházet z domů co nejméně je to možné. Cvičím tak v posilovně a trávím čas s rodinou. Děti nám lítají po celém domě... K tomu hodně hraji videohry. Tady v Madridu jsme v izolaci již více než 30 dní, ale mám pocit, že to je snad už 90 dní. Snad to co nejrychleji skončí a vše se vrátí do normálu. Hlavně fotbal, už chci zase začít hrát."

"Co mi pomáhá? Jak něco nevidíš, tak na to zapomínáš. V hrách ale vidím občas svou tvář a proto z toho mám nějakou radost."

"Co mi z normálního života schází nejvíce? Nejvíce mi chybí hra, že mohu být v klubu, být s mužstvem a spoluhráči. Hodně mi to schází. Celkově spolu každý den trávíme hodně času a nyní musíme být tak daleko od sebe, což mrzí nás všechny."

"Můj nejlepší přítel mimo hřiště? Kromě Brazilců, se kterými k sobě máme nejblíže, mám skvělý vztah s Karimem Benzemou. On mi vždy pomáhá na hřišti i mimo něj."

"První věc, co udělám po karanténě? Pojedu na trénink... Ale ne, nejprve se musím jít ostříhat. Snažili jsme se o to doma, ale nedopadlo to dobře. Vypadá to zle a proto nyní nosím čepici. Nejprve proto holič a poté návrat na hřiště. Uvidíme, jestli ještě dokážu hrát, protože tady pracuji hlavně v posilovně."

Zdroj: Youtube

Komentáře

Mace Windu
Mace Windu

Nech mi Vinco nehovorí, že si so svojimi možnosťami nedokáže zaobstarať súkromného kaderníka, ktorý príde k nemu domov. Keď už som to dokázal ja, on určite tiež biggrin

Superreal
Superreal

Přesně tak. Takové věci se dají po známosti lehce zařídit. biggrin wink

Real_M
Real_M

Asi nechce zbytočne problémy... Vieš ako to je dnes, nafotia to novinári a už bude Kauza ako porušuje Karanténu atď.. facepalm lol

furry
furry

Je zodpovědný a neriskuje smile Za mě super

lukita
lukita

thumbsup presne tak netreba riskovať

Milánek
Milánek

A já si pořád říkal, proč nemá tu čepici nasazenou na hlavě normálně. On má pod ní schované háro...

olinho
olinho

aj ja som si urobil doma kadernictvo a dopadlo to vcelku dobre lol

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

To já právě na toho kadeřníka čekám, nechci dopadnout jako Viní a tam trpím lol

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.