Willy Hernangómez: Real Madrid je na úrovni mužstev z NBA

Willy Hernangómez: Real Madrid je na úrovni mužstev z NBA

| Aktuality | Milánek

"Můžeme říct, že je Real Madrd ina úrovni mužstev z NBA, nejen s ohledem na možnosti klubu či infrastruktury, ale rovněž talentem a úrovní konkurenceschopností."

"Real Madrid vždy hledá ty nejlepší hráče. Mnoho z nich by mohlo hrát v NBA a reprezentují barvy Realu Madrid na nejvyšší úrovni. Pro mě se jedná o nejlepší klub v Evropě, který by byl schopen soupeřit v NBA."

"Rozdíl mezi evropským a americkým basketbalem se neustále zmenšuje. Kdysi existovala veliká převaha ve fyzické úrovni, ale nyní mnoho hráčů z Evropy míří do NBA a rozdíly se zmenšují."

"Měl jsem to štěstí, že jsem mohl odejít do USA a rychle se přizpůsobit. Přicházel jsem z nejlepšího klubu v Evropě a věděl jsem, co to je rivalita a hraní zápasů v průběhu celého týdne. Jsem velice vděčný za svá léta v Realu Madrid."

"Myslím si, že je Real Madrid světovým mužstvem, všichni ho znají. Pablo Laso dokáže z každého mužstva vytáhnout to nejlepší. Získal mnoho trofejí, na některých jsem měl taky svou zásluhu. Vždy budu Pablovi vděčný, byl vůči mě hodně náročný."

"Jako madridista jsem vždy cítil něco výjimečného. Hraní zápasů, oslavování titulů, cesta na Cibeles... to je výjimečné. Během čtyř let v NBA jsem totéž nepocítil ani v mém současném mužstvu, ani v žádném jiném..."

Zdroj: AS, Marca

Komentáře

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.