Zahajujeme spolupráci s fanklubem La Peňa Madridista de Eslovaquia!

Zahajujeme spolupráci s fanklubem La Peňa Madridista de Eslovaquia!

| Aktuality | Whites

La Peňa Madridista je označení pro 1. oficiální fanklub Realu Madrid na Slovensku, který funguje už od roku 2013. Úvahy o založení podobného fanklubu probíhaly i zde na Merengues.cz, ovšem nikdy se je nepodařilo přetavit do reality. Když jsme dostali nabídku na spolupráci se slovenským fanklubem, neváhali jsme ji přijmout. Vždy jsme na našem webu podporovali propojení české a slovenské komunity Madridistů, což dokazuje množství slovensky mluvících uživatelů a v poslední době začaly vycházet i některé články ve slovenštině. Proto další propojení této komunity jenom vítáme. Mohli bychom díky tomu pořádat srazy v ČR, účastnit se různých zájezdů a pořádat soutěže s věcnými cenami.

Výhody členství ve fanklubu

Členstvím ve fanklubu získáte mimojiné členskou kartu, předměty s logem fanklubu, slevu v e-shopu fanklubu, slevu na Tour de Bernabéu a hlavně možnost zabezbečit lístky na zápas Realu Madrid. Dále se mužete účastnit zájezdů, srazů a dalších akcí organizovaných fanklubem.

Jak se stát členem

Nejbližší nábor členů do fanklubu La Peňa Madridista de Eslovaquia se uskuteční od 1.11.2018 do 31.12.2018, kdy bude spuštěna registrace. Členství bude platné na rok 2019. V letošním roce byly k dispozici 2 varianty členství:

  • Gold: 25€ na 1 rok
  • Platinum: 50€ na 1 rok

Pokud máte zájem stát se členy fanklubu a nechcete přijít o žádné informace týkající se spuštění registrace, vyplňte prosím tento formulář.

Zdroj: Halamadrid.sk

Komentáře

Beast7
Beast7

thumbsupsmile super

CrisRM
CrisRM (upraveno: )

Na 100%... Už nějakou dobu jsem o tom uvažoval... thumbsup cheers

THomas_4
THomas_4

thumbsupsmile Ďakujeme....

Batix
Batix

na Facebooku ich čítam stále :) hlavné članky od Mateja Martinča

Marťá_sek
Marťá_sek

očekávám, že podobný dokument vyjde i k poslednímu titulu v LM, snad to bude brzo

anade1
anade1

Borci a dámy, 28.10 se hraje El Clásico na Camp Nou. Co takhle dát nějakej srazík menší? Já bych vás všechny konečně rád poznal...

anade1
anade1

v čr sem myslel..:)

Domis7
Domis7

Super nápad smile

RMCF
RMCF

thumbsup

Ryan
Ryan

Proč ne. Jen to někdo musí zmobilizovat a zorganizovat. biggrin

Korunní princ
Korunní princ
  • Čas, místo,

  • strava, ubytování,

  • časová výplň (malá kopaná, sledování El Clásica, ...).

Prosím, vezměte to někdo do svých rukou. smile Bude-li problém se domluvit, můžeme zde vždy hlasovat. wink

CrisRM
CrisRM

super napad :)

anade1
anade1

Tak přece to ten někdo nemusí vymyslet všem do detailů. Jsme dospělí a já osobně klidně zarezervuju nějakou knajpu, místo a čas není problém, ale třeba ubytování a stravu by si mohl každej zařídit sám si myslím.. biggrin Dal bych nějakej fotbálek v neděli kolem poledne, to se dá zařídit na pohodu, na večerní zápas vymyslet místo nebude problém a kdo chce přespat z neděle na pondělí případně ze soboty na neděli, to už je individální. Je trošku na hovno, že to je v neděli ten zápas kvuli praci samozřejmě, ale zápas bude končit tak v 19:00, tzn čas na přesun by měli mít všichni. Jako místo bych nechal hlasovat Brno/Praha/nevim jestli nějaký místo na Slovensku, ale když už tak si myslím že to Brno ze Slovenska není takovej problém. Pokud by vám to takhle nějak stačilo, tak tady udělám nějakej článek ať se hlasuje o městě a zbytek bych klidně zorganizoval, ale na rezervování hotelů, autobusů a vymýšlení jídla seru přátelé. :)

Zobinho
Zobinho

Co Olomouc? biggrin

anade1
anade1

Taky výborná volba podle mě. thumbsup

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Hele tak spusť hlasování, kde? To je základ, na zbytku se už dohodneme.

RMCF
RMCF

Já jsem určitě pro, jen fotbálek by se mě bohužel netýkal, vytahovat dráty s kolene mně budou až v listopadu.

CrisRM
CrisRM

Já bych bral Prahu.. Když budu v Čechách (tam pracuji), tak to tam mám asi 70 km.. Jinak 300... Ze Severu Moravy lol lol

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Za Severu můžeme jet spolu wink předpokládám že nás tu bude více.

CrisRM
CrisRM

Uvidíme jak se to celé domluví..

anade1
anade1

panstvo, nezapomnel jsem na to, ale vetsinou tady jen prosvistim...Nebojte se vsak, urco tady ten clanek udelam. Jen abyste si nemysleli, ze sem jen tak placal..:)

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.