Zé Roberto: Ronaldo prakticky nespal

Zé Roberto: Ronaldo prakticky nespal

| Rozhovory | Milánek

"Ronaldo miloval oslavy. Večer šel do města a na druhý den se prakticky beze spánku objevil na tréninku. Bylo to neuvěřitelné. Pil ty své drinky, ale na druhý den trénoval jako zvíře. Ronaldinho pak měl ve svém domě prakticky neustále diskotéku. Já jsem tam ale raději nechodil."

"Můj přestu do Realu Madrid? Byl to pro mě šok. Díváš se na ty všechny hráče, všichni pěkně oblečení... Na druhý den jsem musel jet do obchodu a koupit si nové oblečení, abych se nestyděl. Fernando Redondo vypadal jako model. Ale čistě po fotbalové stránce byl podle mého názoru nejlepším rozehrávačem. Ta jeho elegance, levá noha..."

"Nejlepší hráče, se kterým jsem se kdy utkal? Zidane! Finále Mistrovství světa ve Francii jsem sledoval z lavičky náhradníků. Byl to nejlepší individuální výkon hráče, který jsem kdy viděl."

"Podle mého názoru jsme měli nejlepší mužstvo na Mistrovství světa v roce 2006 v Německu. Ronaldinho, Kaká, Ronaldo, Adriano... Scházala nám ovšem ale vlastní organizace. Každý den byla okolo nás hromada lidí. Neměli jsme žádné konkrétní tréninky."

Zdroj: Marca

Komentáře

olinho
olinho

Zé Roberta som mal velmi rad ako hraca, sice u nas som ho este nezazil, zacal som ho vnimat az neskor v Leverkusene a neskor v Bayerne, ale jeho hra sa mi moc pacila

Doczizou
Doczizou

Taky si ho už vybavují po éře u nás. V Leverkusenu byl výborný. Ani nevím, proč se v Realu více neprosadil.

Dantes
Dantes

Mně by zajímalo, jestli se než tohle řeknou do novin spojí s dotyčným hráčem, jestli o tom "můžou mluvit"

Ladislav
Ladislav

Jasneee urcite mu zavolal a vypytal si povolenie rotflol

Dantes
Dantes

Nevím, podle mě jsou věci, které by měly zůstat v kabině, mezi hráči, ale jen můj názor.

Fantocci22
Fantocci22

Tak zrovna tohle není žádná novinka. Dá se říct, že jen potvrzuje to, co všichni ví.

Real Siempre
Real Siempre

To by slo jen velmi tezko. Ale pokud se na ne zrovna nechystas naprasit nejaky escandalo, tak to neni potreba, ne? biggrin

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.