Zinédine Zidane: Hráči sa vrátili v dobrej forme

Zinédine Zidane: Hráči sa vrátili v dobrej forme

| Rozhovory | olinho

"Som rád, že po asi 60 dňoch môžem opäť pracovať s mojimi hráčmi."

"Všetci sme radi, že sme sa mohli vrátiť. Pred pauzou sme každému pripravili individuálny tréningový plán a hráči odviedli doma výbornú prácu. Sú v dobrej forme."

"Sme šťastní, že opäť možeme pracovať a robiť to, čo máme radi. Tento týždeň sme odviedli výbornú prácu, hoci sme pracovali v menších skupinách. Ale vedeli sme sa zaoberať aj taktickými vecami. Tento týždeň je mužstvo v ešte lepšom stave."

"Hráči majú radi tréningy, ale samozrejme ešte radšej majú zápasy. Dúfajú, že sa čoskoro dočkajú aj zápasov."

"Musíme myslieť pozitívne. Aj ja to vidím rovnako. Hráči vedia, že nás čaká ešte 11 zápasov a chceli by sme zakončiť sezónu tým najlepším možným spôsobom, aby sme na konci mohli oslavovať. Je to v DNA tohto klubu."

Zdroj: realmadrid.com

Komentáře

Nasir
Nasir

V tom dalším odstavci lze pana rozhodčího jasně usvědčit ze lži. Vždyť spousta lidi nemá ráda Madrid, historicky i politicky, a přenáší to na Real. To určitě potvrdí i anade, když byl ve Španělsku, bavili jsme se o tom kdysi, že Real je takový hlavní nepřítel. Pokud někdo tvrdí a dokonce Španěl, že 70-80 procent populace mimo Katalánsko stojí za Realem, tak jasně lže - to ani nemusíme být experti na Španělsko. Prostě se chtěl zviditelnit ve (zřejmě primárně) katalánském rádiu.

Ještě je možné, že ty svá čísla myslel opačně. 90 pro Farsu a 10 pro Real. biggrin

Mateusz
Mateusz

na základě toho, co se píská posledni roky v el clasicu ve prospěch barcelony, bych na jejich mistě radši mlčel. Ale ono je známo, že ten admin Lukáš je klasícky plačko s alternativními fakty co tam postne každou sračku, kterou proti Realu může použít

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

thumbsup hlavně jestli si pamatuji, tak tenhle rozhodčí měl slabost pro Barcu nebo jako Atleti chce škodit RM.

Sergioo
Sergioo

lol lol lol Mne je zle... Dá sa na to nejako vyjadriť bez nervov ?

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Tomu se dá jen zasmát, oni tuší, že pravda je jinde a potřebují se ujišťovat, že je nikdo netlačí. Je pěkné, jak tam zmiňuje, že po nástupu Messiho se to zlepšilo, což přesně zapadá do článku, který jsem tu dával loni, kdy 15let zpět po změně vedení PD, které je nakloněno Barce se významně změnil podíl udělených trestů Barca vs. zbytek PD.

LosMerengues
LosMerengues

Škoda, že na zápasy Realu vyberú vždy niekoho z tých zvyšných 10%. frown

janinho
janinho

Real Madrid could be forced to wait for two years to sign one of their top transfer targets – Borussia Dortmund striker Erling Haaland - with his €75m release clause not active until 2022, the London Evening Standard reports.

takze ta klauzula na 75m u Haalanda udajne plati az od 2022, takze toto ani buduce leto ho u nas asi necakajme.

Dantes
Dantes

To bude zase X dalších variant

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup ja uz videl, ze ta klauzule je 75, pak ze je 120, ze konci 2021, a pak ze 2022. Na jednu smlouvu slusny gulas, ne? biggrin

Nasir
Nasir

Ano, to už tu myslím padlo. Na polském webu se objevil klasický článek, že Camavinga 2020 (i když by do týmu ještě asi nepřišel), Mbappé 2021 a Haaland 2022. Tak, zní to hezky. smile

janinho
janinho

to by som urcite bral thumbsupsmile

Sergioo
Sergioo

Tak ono to je hlavne veľmi pravdepodobné, že zakotvia u nás. Preto to píšu v takom podaní. Mbappe ak nepredĺži, tak budúce leto je u nás na 70-80%. Dúfam, že si vyberie nás. keď je predsa len fanúšik RM. Camavinga to isté, sledujeme ho už keď mal 13. Aj on sám sa vyjadril, že by radšej uprednostnil Real ako pred nejakým iným tímom. Haalandov zisk do klubu by mohol zaobstarať Martin, ktorí sú veľkí kamaráti a, taktiež s Achrafom s ktorým je teraz spoluhráč. + Dobre vzťahy s Raiolom.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.