Zinedine Zidane: Opravdu myslíme pouze na neděli

Zinedine Zidane: Opravdu myslíme pouze na neděli

| Rozhovory | Milánek

"Před námi zůstává to nejtěžší, ale každým dnem je toho stále méně a nyní už jen jeden zápas. Dnešní utkání bylo velice důležité, chtěli jsme získat ty body. Víme, oč budeme v neděli hrát. Nyní si musíme dobře odpočinout, protože jsme dnes ze sebe dali všechno. V Málaze se chceme prezentovat na maximum."

"Je potřeba vyzdvihnout celé mužstvo. Měli jsme odpovídající nasazení. Nemysleli jsme na naší situaci, ale na naší práci. Počáteční nasazení bylo opravdu fenomenální. Víme, že s míčem na noze můžeme zranit každého. Celta je skvělá, hráli dobře, ale my jsme byli lepší. Tyto body jsou pro nás nesmírně důležité."

"Isco hraje pořád stejně. Je stále v pohybu a musíme jej nacházet mezi liniemi. Známe jeho kvalitu. Ale chtěl bych vyzdvihnout celé mužstvo a to, co ono dnes udělalo."

"Góly v klíčových momentech? Důležitý byl vstup do zápasu. Dvakrát jsme se prosadili a poté jsme měli 20 horších minut. Ve druhém poločase jsme už zápas kontrolovali lépe. V prvním poločase se hrálo od branky k brance a to není naše hra. Máme dobré protiútoky, ale skvěle se cítíme v tom, když kontrolujeme hru."

"Dva tituly? Akceptuji otázku na toto téma, ale opravdu se soustředíme pouze na neděli."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Domis7
Domis7

Doufám že v neděli nebudou hrát na bod, to by bylo zase o nervy...ne že to nebude i tak unsure

furry
furry

Meli by na to vlitnout jako včera, ten začátek byl opravdu super.

Mace Windu
Mace Windu

Je otázne, ako k zápasu pristúpi Málaga po vyjadreniach prezidenta a Míchela. Veľa napovie predzápasová nominácia, pri ktorej by som sa nečudoval, ak by tréner vynechal kľučových hráčov, resp. nechal ich na lavičke a dal šancu zahrať si mladým hráčom proti Realu Madrid.

Dantes
Dantes

Což ale někdy může být paradoxně horší. Snad něco z toho milionu slíbili i jim biggrin

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Tak záleží to na nich, jen bych opravdu nerad aby např. podali nějaký trapný výkon a cirkus se mohl uřvat že jsme to dostali zadarmo. Pokud k tomu kluci přistoupí opravdu na 110%, tak to bude válec i bez jakékoliv pomoci.

Real Siempre
Real Siempre

Cirkus at rve jak chce, historie se nepta a za tyden si nikdo nevzpomene.

lukita
lukita

A ja myslím najprv na nedeľu a stále myslím na finále ligy majstrov a dookola mi vŕta v hlave prestupové leto či vôbec Benzema a Bale odídu ...či príde DDG alebo najnovšie že Oblak..hádam sa to všetko vykristalizuje a budeme všetci spokojný ...a v nedeľu dúfam že budú tri body

Marťá_sek
Marťá_sek

Něco jiného je vyplatit Thea, mladíka z hostování a něco jiného je jim vyfouknout v podstatě taky mladíka, ale jednu z hlavních opor. Oblak minimálně letos neodejde už kvůli banu a když by pak měl odejít, tak ne k nám.

Real Siempre
Real Siempre

V nedeli Real na bod hrat nesmi, protoze to proste neumi. Cil musi byt jediny, strilet goly a vyhrat. Uz ted vidim, jak se zase pereme s Kamenim.

jokersk
jokersk

No Kameni by mohol byt jeden z tych, ktorí si v nedelu "oddychnu" biggrin

dod1al
dod1al

Pristupovať k "finálovému" duelu v Málage na LaRosaleda s obavami,nebodaj strachom by bolo sebadeštruujúce pre Real. Zidane im povie-"choďte si ten duel užiť a ukázať,že ste Real Madrid CF-víťazi LaLigy!" To je jediný správny prístup a recept na víťazstvo- goal goal goal

  • P.S. psychika je sviňa,ja som hrával súťažne golf na slušnej úrovni a dopadol som zle vždy,keď som sa zľakol víťazstva a začal hrať v duchu-len nič nepokaziť/?/ Od toho momentu som kazil snáď všetko...ale keď som "vypol" obavy a povedal si - treba si to užiť,aj tak je výsledok už dávno napísaný v "Knihe osudu",tak bolo všetko oki, aj úspech sa dostavil wink .Hráči Realu sú profíci a titul chcú a získajú ho-HALA MADRID!!!
lukita
lukita

Vážne golf?

RMCF
RMCF

Ten golf musí být na psychiku uplně hroznej, tam to musí být snad 70% výkonu... To bych nedával :-)

dod1al
dod1al

...golf,futbal,tenis,...všetky športy sú náročné na psychiku,je síce rozdiel medzi individuálnym a kolektívnym športom,ale jedno majú určite spoločné-zdravé sebavedomie,viera vo vlastné schopnosti a nepodliehanie dôležitosti situácie sú cestou k úspechu. Ak by dokázali vrcholoví športovci v "ostrých" pretekoch,súťažiach,dueloch to,čo na tréningu,tak by výsledky a víťazi boli zrejme vo veľa prípadoch iní,ako vídavame.Vo futbale je klasickou ukážkou kopanie penalty-netreba viac písať,ani hovoriť...psychika-všetko je v hlave wink

Masi
Masi

thumbsup

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.