Superpohár UEFA 0 0 0 0 0 0 0 0
Supercopa España 1 22 0 0 0 0 0 0
Klubové MS 0 0 0 0 0 0 0 0
Celkem 16 1 125 3 0 1 1 0 0

Bezgólová remíza byla k vidění na Anoetě, kam k zahajovacímu utkání nastoupil obhájce trofeje Real Madrid. V první poločase byl madridský kolos lepším týmem, ale žádnou ze svých možností neproměnil. Baskové pak dokázali vyrovnat hru a získaný bod je z jejich pohledu zasloužený.

Zinédine Zidane vsadil do středu zálohy na Martina Ødegaarda, který celou loňskou sezonu strávil na hostování v dresu soupeře. Real Madrid byl v prvním poločase lepším týmem, zejména na jeho začátku měl výraznější převahu, kterou však nedokázal zužitkovat. Ve 14. minutě pálil Benzema jen do náruče připraveného Remira. Postupem času se hra vyrovnávala a dokonce se na hrací ploše přitvrdilo, což potvrzují tři žluté karty v poměrně krátkém sledu.

Ve 37. minutě vypustil nepříjemnou střelu Sergio Ramos, ale mnohem více starostí měl Remiro s vlastní rozehrávkou, kterou pod tlakem pokazil a Real mohl trestat. Benzema však zblízka neuspěl a navíc byl nesprávně máván ofsajd. Těsně před koncem bylo živo i ve vápně "Bílého baletu", ale Isakův průnik výborně zastavil Courtois.

I druhý poločas začal šancí Basků. Mikel Oyarzabal vymyslel parádním obloučkem příležitost pro Barrenetxeu a ten křižnou ranou minul. Nebezpečný byl i Real Madrid a Karim Benzema nepříjemnou střelou donutil Remira k zákroku. V dalším průběhu se ale hosté trápili a všechno směřovalo k nerozhodnému výsledku. Rozháraná hra v závěru druhého poločasu k výsledku 0:0 přispěla a konečná dělba bodů je na obě strany spravedlivá.