Komentáře uživatele Foppy

Karim Benzema hattrickem sestřelil Athletic Bilbao
Foppy 21.4.2019 22:29

Dneska mě kromě Karima heading potěšili hlavně Toni a Vallejo. U Toniho to byl podle mě jeden z nejlepších výkonů letoška, skvělý přehled a hlavně podle mě ze strany fanoušků značně nedoceňované brilantní přenášení hry ze strany na stranu. Ty 40 metrové přihrávky přesně na nohu jsou prostě top. Jesús byl kromě jedné strašidelné zpětné přihrávky na Keylora ze začátku zápasu velmi jistý, podle mě skvěle a včas dostupoval k protihráčům a nedával jim moc možností se otočit (výborně se přitom doplňoval s Casemirem a často i s někým třetím - Carvajalem nebo Lukou) a nezmatkoval. Trošku zklamaný jsem byl z Isca, ale asi to bylo i fází zápasu, kdy přišel. A na Brahíma jsem čím dál zvědavější, myslím, že to v sobě má. real2


Luka Modrić se stal hráčem roku dle FIFA, Thibaut Courtois ovládl anketu brankářů
Foppy 24.9.2018 23:03

Je tam jiný způsob hlasování. V individuální trofeji hlasují fanoušci, novináři, kapitáni národních týmů a trenéři. O 11 roku hlasují jen profesionální hráči.


Marca: Mateo Kovačić požiadal o prestup z Realu Madrid
Foppy 23.7.2018 17:28

thumbsup plus Llorentemu.


Marca: Mateo Kovačić požiadal o prestup z Realu Madrid
Foppy 22.7.2018 17:46

Odegaard hrál v poslední sezóně hlavně pravé křídlo, pokud se nepletu. Podle mě úplně jiný typ hráče než Kova.


Vinícius Júnior byl představen fanouškům
Foppy 22.7.2018 12:46

thumbsup real3


DB: Sergio Ramos požiadal o príchod hviezdy PSG
Foppy 22.7.2018 11:35

biggrin


DB: Sergio Ramos požiadal o príchod hviezdy PSG
Foppy 21.7.2018 22:32

Chápu to správně, že podmínky splňuješ? wink biggrin


Marca: Mauro Icardi opět v hledáčku Realu Madrid
Foppy 20.7.2018 14:10

thumbsup Já bych si přál Lukaka, to by podle mě byla pecka, tuplem pokud by přišel Hazard... pray


Marca: Theo Hernández pripravený opustiť Real Madrid
Foppy 18.7.2018 15:10

Na tréninku by to bylo jako ve filmu RRRrrr: Hoši, uděláme si docházku. Peréz je tady, Peréz taky, ale kde je sakra Peréz? Měl by být tady mezi Perézem a Perézem. Že šli zase včera s Perézem chlastat? No samozřejmě, proto tady není ani Peréz.


Raphaël Varane se stal mistrem světa
Foppy 17.7.2018 7:31

Pokud si není jistý, popř. pokud mu třeba asistenti neřeknou něco ve stylu byl to jasný dive, offside...


Raphaël Varane se stal mistrem světa
Foppy 16.7.2018 22:10

Napsals, že hlavní rozhodčí jde vždy situaci zkontrolovat. Podle mě tam hlavní rozhodčí pokaždé jít nemusí, záleží jen na jeho úvaze. To, že si to sám ověří na videu je jen jedna z možností.


Raphaël Varane se stal mistrem světa
Foppy 16.7.2018 17:56

Je to jak píše dodial, If the VAR believes there has been a potential clear error, the referee will be contacted with that judgment. The referee can then either (a) change the call on the advice of the VAR or (b) conduct an on-field review (OFR) by going to a designated spot on the sideline, called the referee review area, to review the video with the help of the review assistant or (c) decide that he/she is confident in the original call and not conduct an OFR.


Raphaël Varane se stal mistrem světa
Foppy 16.7.2018 14:51

Já myslím, že je to proto, že u videa sedí asistenti rozhodčího, takže hlavní sudí je pořád ten na hřišti. A jestli se u videa neshodnou mezi sebou asistenti,tak prostě musí rozhodnout hlavní. IMHO hlavní rozhodčí neodbíhá kontrolovat každé video, ale jen ty sporné,na kterých se neshodli asistenti u videa.


Raphaël Varane se stal mistrem světa
Foppy 16.7.2018 14:22

Taky jsem si myslel, že to byl ofside,ale Vida tam nechal nohu. https://m.imgur.com/GIYVqCr


Raphaël Varane se stal mistrem světa
Foppy 16.7.2018 10:08

Ač jsem přál víc Chorvatsku, tak tady nesouhlasím. VAR se může na přezkum simulování použít myslím jenom ve vápně, takže u Griezmanovi simulace to nešlo. Třeba Španělsko chtělo na videu přezkoumání zákroku piqueho na Ronalda před tím posledním gólem a taky to nešlo. A co se týče toho držení Umtitiho, Mandžukič šel na zem dost ochotně, chtěl si to vymodlit. Držel ho, ale jsem rád, že to nepískl.


Real Madrid získal opět Trofeo Santiago Bernabéu
Foppy 24.8.2017 0:56

Zkusil sem popsat výše wink


Real Madrid získal opět Trofeo Santiago Bernabéu
Foppy 24.8.2017 0:51

Tak dnes mě velmi mile překvapil Achraf, krom pár zbrklých přihrávek byl velmi dobrý celý zápas, hlavně dopředu. Theo na druhé straně mi připadal trošku dřevěnější, ale měl tam světlé chvilky. Ceballos snad kromě úplného začátku ukázal, že balón mu fakt nepřekáží. Výborně dle mého zahrál Llorente, jak v defenzivě, tak i s míčem u nohy. Mayoral mi přišel víceméně podprůměrný, podle mě na to nemá. Dal sice gól, ale prakticky jen musel nastavit nohu... Dvojice střídajících obránců Hernando Tejero mě neoslnila, ale těžko soudit, moc toho k řešení neměli. Luca mě krom hry nohama nepřesvědčil vůbec... Musel řešit dvě složitější situace, z toho jednou podběhl centr a jednou mu míč vypadl. Oscar tam byl jen chvilku, skoro neměl míč, takže toho nebudu hodnotit vůbec. A jen závěrem - Cris nádhera, zdálo se mi, že hraje spíš na půl plynu a přitom asistence do prázdné a parádní gól. smooth seven real2


Karim Benzema opravdu přestoupí do Arsenalu?
Foppy 8.8.2015 11:36

Lacazette je parádní hráč, toho bych bral. Ale pro Peréze asi zatím není dostatečně hvězdný na nákup... Ikdyž uvidíme. Já čekám nějaké překvapení. Třeba Ibru lol