Komentáře uživatele TheBest

Gareth Bale: Měl bych zájem o hru v MLS
TheBest 3.5.2020 12:56

thumbsup Real je historicky určitě nejlepší na světě, ale momentálně je prostě těch top klubů víc.


Robbie Savage: Bale je nejvíce nedoceněným hráčem na světě
TheBest 17.4.2020 21:34

Je pravda, že je blbost ho srovnávat s Zidanem a Figem, ale to srovnání s bývalým nejlepší hrotem na světě (i když tu je Bale o ty 2 sezony déle) už tak mimo podle mě není. Další plus u mě je když fotbalista umí hrát i v jiném týmu a to co Bale předvádí s Walesem není vůbec špatný a hlavně počas eura to byl pro mě po CR7 druhý nejlepší hráč v té době. Tím nechci říct, že Wales má nějak hrozný tým, ale zrovna na úrovni Francie,Německa,Brazílie atd. rozhodne nejsou. Takže jo, nakonec fakt nedoceněný je, ale je to spíš z toho důvodu jak poslední dobou trolluje (wales,golf,madrid biggrin ) a taky asi i kvůli jeho agentovy.


Dayot Upamecano v hledáčku Realu Madrid
TheBest 13.4.2020 14:06

To je sice hezký biggrin , ale takový přístup bych očekával spíš u týmu typu Sevilla,Bilbao atd. V Realu by se za mě měli hlavně snažit být tím nejlepším a k tomu potřebuješ i ty nejlepší hráče.


V sobotu byly dočasně přerušeny práce na Santiago Bernabéu
TheBest 1.4.2020 20:03

trashtalk ve fotbale? biggrin tak jo jestli to byl trashtalk tak ok, ale jako nevím jestli má trashtalk ve fotbale nějaký větší smysl a v tomhle případě už vůbec ne biggrin


V sobotu byly dočasně přerušeny práce na Santiago Bernabéu
TheBest 1.4.2020 19:59

Uff už jsem si myslel, že se chtěl srovnávat s CR7/brazilským Ronaldem biggrin Ale i tak mi to nedává moc smysl protože jak tam mluví o tom, že Giroud hlavně pomáhá ostatním, tak to stejné on dělal tady v Realu celou dobu co tu byl Ronaldo. Navíc co se týče reprezentace, tak tam má Giroud lepší statistiky a pokuď si pamatuju dobře tak ho i dost lidí chválilo během MS. Jo pokuď se budeme bavit o klubových úspěchů tak tam je Benzema jinde, ale i tak ze sebe nemusí dělat takového frajera, zas tak o hodně lepší není. Jestli mají spolu nějaký konflikt tak by se to dalo pochopit, jinak ale nevím. Dík za odkaz


V sobotu byly dočasně přerušeny práce na Santiago Bernabéu
TheBest 1.4.2020 13:48

Počkat, to jako fakt se Benzema srovnával s Ronaldem? facepalm lol


V sobotu byly dočasně přerušeny práce na Santiago Bernabéu
TheBest 1.4.2020 13:47

thumbsup


Hráči Realu Madrid zaplatí letadlo s vybavením pro nemocnice
TheBest 28.3.2020 16:27

Tak to teda respekt vzhledem k tomu, že oproti těm největším hvězdám asi tak hodně peněz nedostává.


Rozhovor s Edenem Hazardem
TheBest 26.3.2020 19:42

Snad si nebude objednávat KFC biggrin


Luka Jovič porušil karanténu a hrozí mu tvrdý postih
TheBest 19.3.2020 23:59

Pokuď mu Real dovolil odcestovat tak s tím pak nic nemá, tam platí samozřejmě zákony toho státu, ale i tak je to za mě dost nezodpovědný si takhle někam vyrazit, když byl zrovna ve Španělsku a ještě bez roušky. I když kdo ví jestli je ta fotka vůbec aktuální.


Luka Jovič porušil karanténu a hrozí mu tvrdý postih
TheBest 19.3.2020 23:55

Souhlas, ale zase na druhou stranu zrovna on si klidně může nechat cokoliv dovézt domu.


Gareth Bale - letní problém číslo jedna
TheBest 18.3.2020 19:40

to by jsme mu museli zaplatit snad min. 500 mega lol


Javier Tebas: La Ligu chceme dokončit
TheBest 17.3.2020 17:56

thumbsup


Javier Tebas: La Ligu chceme dokončit
TheBest 17.3.2020 17:53

Jaké koule? To snad nemyslíš vážně tohle. To by byla sebevražda, kdyby s tím nic nedělal. Co jsem tak četl, tak lidi nad 70let+ by dal do karantény, ale na koronavirus můžou umírat i mladší ( i když je u nich menší pravděpodobnost). A hlavně nemocnice by absolutně vůbec nestíhali a lidi pak umírali i na jiné nemoce. Dokážeš si představit jaká by to byla katastrofa, kolik lidí by zemřelo? To je dost smutný, pokud tohle podporuješ. Hodně lidí by ho pak nesnášelo a chtěli by ho zabít. Naštěstí si to asi i uvědomil (a nebo zasáhl někdo jiný) a nějaká ta opatření zavedl.

Jinak myslel jsem si, že si to minule spíš myslel jinak a napsal jinak, ale tak spletl jsem se no.
Jestli si myslíš, že silnější přežije a slabý chcípne tak se tu rovnou můžeme vysrat na zákony a začneme se tu zabíjet ne? facepalm thumbsdown


Oficiálne: Zápasy proti Éibaru a Valencii bez divákov
TheBest 13.3.2020 16:23

Tak za ten přístup thumbsup Na druhou stranu si to ale napsal tak, že těm reakcím se nemůžeš divit. Přece jenom většina má ve své rodině i tu rizikovou část. Taky je možný, že si to myslel jinak a napsal jinak.


Oficiálně: Real Madrid v karanténě!
TheBest 13.3.2020 16:11

Jako jo hlavně u profíků to tak většinou platí, ale podle mě tam je spíš problém výška a hlavně dosah, protože když má někdo dosah jako např. Jon Jones a umí ho využít tak není vůbec jednoduchý se k němu jen tak dostat. Ale pokuď by jsme se měli bavit o někom kdo nedělá bojové sporty tak už to zas tak neplatí. Podle mě kdejaký fotbalista/hokejista s cca 80kg by neměl problém sundat nějakého 110kg kulturistu. Záleží taky jak ten kulturista trénuje, ale jak si psal většinou trénují ty pomalé svaly.


Oficiálně: Real Madrid v karanténě!
TheBest 12.3.2020 15:29

Jako minule jsem s tebou párkrát okolo fotbalu dost nesouhlasil, ale tady jednoznačně souhlas thumbsup


Oficiálně: Real Madrid v karanténě!
TheBest 12.3.2020 15:25

thumbsup


Oficiálne: Zápasy proti Éibaru a Valencii bez divákov
TheBest 12.3.2020 15:00

No jo, ale přece jen je to něco nového a nikdo neví, jestli to má i nějaký dlouhodobější účinek atd., takže té panice se vůbec nevidím. Naopak je za mě jedině dobře, že se dělají takové opatření a ten kdo si z toho dělá srandu a chodí si lyžovat do Itálie je za mě s prominutím idiot vzhledem k tomu, že se o tom virusu zatím nic moc neví.


Alf-Inge Håland: Španělská liga pro mého syna velice dobrá
TheBest 7.3.2020 12:42

thumbsup