Komentáře uživatele Superreal

ABC: Real Madrid vyplatí Garetha Balea ze smlouvy?
Superreal 14.7.2020 14:39

Já si myslím, že Bale je vynikající hráč, jenž představuje pro klub nedocenitelný přínos jak na poli sportovním, tak na poli ekonomickém. Určitě bych se ho nezbavoval! Ba naopak. Pokud bude zdravý, stavěl bych ho v každém zápase do základní sestavy, poněvadž bez něj to vždy kulhá, zatímco s ním se vždy odrazíme do nebeských výšin. Cítím nesmírné štěstí a vděk, že jsme jej tehdy koupili a že máme stále tu čest, aby za nás hrál. partydance adoring


Ještě jeden krůček...
Superreal 13.7.2020 23:56

Zaplať... pray


Ještě jeden krůček...
Superreal 13.7.2020 23:28

A je zde opět...... drum roll...... DRAMA!!! facepalm Trpět se musí! Folklór je folklór. lol


Ještě jeden krůček...
Superreal 13.7.2020 20:53

thumbsup


Ještě jeden krůček...
Superreal 13.7.2020 20:49

První dres je vcelku tradiční. Což je dobře. Ten druhý mi principiálně nevadí, jenom si nemyslím, že je vhodný jako druhý dres (spíš by mohl působit až jako třetí). A ten poslední... facepalm Sdílím názor s uživatelem Mateusz, že po správnu by přítomny měly bít pouze barvy bílá, zlatá a modrá (za sebe bych ještě akceptoval černou - třeba černé pruhy), ale žijeme v komerčním světě marketingu a ty dresy musí být každý rok jiné a občas musí i křičet, aby se neustále prodávaly. Zároveň se tím tlačí na spotřebitele: ,,Kupte letos, příští rok už nebudou." A tím se neustále točí prachy. Někdo si dělá malé či větší sbírky, někdo si každý rok koupí ten, jenž se mu líbí nejvíce a někdo si koupí jednou za čas jen ten domácí a je na dalších pár let spokojený. Každý to má trochu jinak, ale obsáhnout jest potřeba všechny, neboť z toho tečou chechtáky.


Ještě jeden krůček...
Superreal 13.7.2020 19:51

Tak! cheers thumbsupsmile


Real Madrid si poradil s Deportivem Alavés
Superreal 12.7.2020 8:28

Ne, ne. Určitě se mýlíš. Stačí se zeptat některých zdejších uživatelů. Bale je přeci úžasný, nejlepší hráč, jenž pro nás představuje obrovský přínos. Vždy to byl parádní plejer a měli bychom být všichni rádi, že u nás nadále zůstává. lol


Real Madrid si poradil s Deportivem Alavés
Superreal 12.7.2020 8:26

Tak nějak jsem to i myslel.


Real Madrid si poradil s Deportivem Alavés
Superreal 11.7.2020 13:17

Tři kola před koncem čtyři body náskok a lepší vzájemné zápasy. pray


Marca: Druhý test u Viníciuse byl negativní
Superreal 11.7.2020 0:05

Už je to tady. Jsem to avizoval. Dnes jsme vyhráli, takže vše úspěšně podplaceno. smooth


Marca: Druhý test u Viníciuse byl negativní
Superreal 10.7.2020 17:42

Ne, nešel by do karantény. Rovnou by nás vyloučili z ligy a titul by připsali Barceloně. Ale Realu se to naštěstí podařilo uplatit, takže boj o titul pokračuje dále. thumbsup wink Snad i to zase někde podplatíme. smoking


Marca: Druhý test u Viníciuse byl negativní
Superreal 10.7.2020 17:35

thumbsupsmile


AS, Sportando: Jordan Mickey chce ukončit smlouvu s Realem Madrid
Superreal 10.7.2020 17:34

Toto vnímám pozitivně.


L’Equipe: Real Madrid chce získať Paula Pogbu
Superreal 10.7.2020 16:57

Real Siempre (a všichni ostatní): Jo, jo, je to pravda. Já jsem se chtěl k fotbalu přesunout tou svojí slohovkou na téma metabolismus, ale někteří to pak začali znova rozpytvávat, což nás opět šouplo do politiky.


L’Equipe: Real Madrid chce získať Paula Pogbu
Superreal 9.7.2020 15:04

Diktatura a zaostalost v Rusku... facepalm Před pár desítkami let ještě ano. Zcela nepochybně. Ale nyní již nikoliv. Zkus si najít nejnovější data. A nemusíme chodit do oblasti revitalizace rodiny, znovuzrození pravoslavného křesťanství nebo praktické eliminace drogové závislosti a alkoholismu v důsledku politiky pan prezidenta Vladimíra Putina. Stačí se podržet ekonomiky. Schválně si najdi, která evropská země se od minulého roku nachází na špici, na samotném vrcholu žebříčku parity kupní síly (pokud vůbec víš, co to znamená). Tipni si! Francie? Británie? Švédsko? Lucembursko? Německo? Švýcarsko? lol RUSKÁ FEDERACE!!! Také bych si přál žít v takové pro-rodinné pravoslavné "diktatuře" a ekonomické "zaostalosti" zmítající moderním Ruskem.


L’Equipe: Real Madrid chce získať Paula Pogbu
Superreal 9.7.2020 14:49

thumbsupsmile


L’Equipe: Real Madrid chce získať Paula Pogbu
Superreal 9.7.2020 14:47

1) Kdo si myslíš, že jsi a co Ti dává právo mě odsud vyhánět, když Realu fandím pravděpodobně déle, než Ty víš, co je to vůbec fotbal. 2) Co do toho pleteš kulturu? Tady se celou dobu řeší geny. A z genetického hlediska k tomu přistupuji též já. Více najdeš pod pojmem "genetic haplogroup R1a". 3) Já alespoň cítím sympatie k někomu spřízněnému (Rusové) a lásku k něčemu vlastnímu (Slované). Zatímco Ty se pravděpodobně klaníš Bruselu, džihádistům, negrům a feministkám, čili všemu cizímu a destruktivnímu. Tak si to svoje moralistické poučování nech!


L’Equipe: Real Madrid chce získať Paula Pogbu
Superreal 9.7.2020 0:49

Mimochodem, mám vážné podezření, že jsi tu moji slohovku špatně pochopil. Opravdu špatně pochopil. Protože prostý popis biologických principů fungování lidského těla (metabolismus, živiny, energie, svalová vlákna, evoluční vývoj) NENÍ projev rasismu. Ba naopak. Spíš jsem tam chtěl vysvětlit, proč vidíme tak velké množství mladých talentů negroidního původu. Příště zkus na chviličku vypnout sluníčkářský operační systém a pohlédnout na něčí příspěvek jako na prachsprostý popis, jinak vcelku nudných, skutečností.


L’Equipe: Real Madrid chce získať Paula Pogbu
Superreal 9.7.2020 0:27

...... "šlechtické principy": tím myslíš tu západoevropskou (zdůrazňuji ZÁPADOevropskou) šlechtu, jež kolonizovala, zotročovala a vyhlazovala napříč celým světem? Čímž nenarážím na královské hodnoty RMCF, jenž jest klubem mého srdce. Spíše poukazuji na nesmyslnost Tvého rádoby vznešeného argumentu. Přeji hodně zdraví!


L’Equipe: Real Madrid chce získať Paula Pogbu
Superreal 9.7.2020 0:09

1) Tvůj "appeal to authority" v podobě Paraskeviho Noulase si nech. Prezentuj své vlastní postoje a diskutuj. Nesnaž se uměle zvyšovat hodnotu svého příspěvku, a tím uměle snižovat hodnotu cizího příspěvku, citací nějaké autority jako kdyby měla patent na rozum. 2) Ten bod o ikonách automobilismu jsem fakt nepobral. Prostě jsem si vybral pro své přirovnání Lamborghini, ale mohl jsem zvolit i Ferrari či Porsche. Já z těchto značek chovám největší sympatie k Lamborghini. Až budeš psát Ty svůj příspěvek, použij si třeba i McLaren nebo Bugatti, anebo klidně Trabanta či Velorex. Stejně tak jsem si vybral Rolls-Royce, ale mohl jsem sáhnout po Bentley, Jaguaru, Cadillacu ci Lincolnu. Na principu mého sdělení to nic nemění. 3) Hitler byl nevýslovná svině usilující též o genocidu Slovanů. Takže si tady ta neonacistická "buzzwords" (doufám, že víš, co to v politických debatách v anglofonních zemích vyjadřuje) nech stranou. 4) Láska k bližnímu... No ty kráso... Řeknu Ti to takto: Já pociťuji nehynoucí lásku k bližnímu svému. Záleží ovšem, jak si definuješ bližního svého. Můj bližní je Slovan. Na zbytek lidstva kašlu. (Jestli ze mě nakonec nebude kámoš muslimů. Ti mají alespoň ten svůj džihád, zatímco křesťané nastavují druhou tvář a ještě to vydávají za projev síly. Ubohost!)