Komentáře uživatele scaesar

Oficiálně: Real Madrid se s hráči a zaměstnanci dohodl na snížení mezd
scaesar 10.4.2020 14:01

Pravda je že Barca snížila platy hráčům o 70%, aby mohli ostatní zaměstnanci pobírat plný plat. Nevím jestli to že jsme snížili platy všem zaměstnancům o 10% vyjde na stejnou sumu. Myslíš že máme tak velký podíl mezd u ostatních zaměstnanců vůči platům hráčů ?


AS: Erling Håland jednou z priorit Realu Madrid
scaesar 29.2.2020 10:18

Pokud by to šlo, klidně jsem pro. Cenu snížit hostováním Joviče, Benzemu zabalit s mašlí a bomboniérou poslat prvnímu kdo si o něj řekne. Za mě by možná bylo jistější přivést Wernera z Lipska, který dlouhodobě dokazuje že je to pan střelec a s výkupní klauzulí cca 25M je to sázka víceméně na jistotu.


Real Madrid pouze remizoval s Celtou Vigo
scaesar 16.2.2020 22:52

Celta nehraje vůbec nic, ale naše ofenzíva ještě méně. Benzema je všude jen né tam kde má být. Máme tisíc standardek a centrů, ale zatím jsme nevyhráli ani jediný souboj a co ještě lépe ani nevystřelili na bránu. Marcelo do čeho kopne to dosere, Kroos je sám ani ne dva metry za vápnem na středu hřiště a hledá polodloubákem Hazarda na malém vápně mezi 3 hráči místo toho aby to tam narval. To je zase výkon...


Real Madrid vyhrál na horké půdě Osasuny
scaesar 9.2.2020 17:35

zaslouženě, kdyby jsme měli aspoň jednoho kvalitního útočníka už měl i min 2 asistence.


Real Madrid vyhrál na horké půdě Osasuny
scaesar 9.2.2020 17:17

naprosto zasloužené vedení Osasuny, zatím jsem neměli víc jak 2 přihrávky v kuse :(


Nacho nečekaným hrdinou v souboji s Realem Valladolid
scaesar 26.1.2020 23:33

Proč místo Isca ??? my potřebujeme dát gól a Zizu stáhne Isca a nechá tam Kroose,Luku a Caseho vomit


Nacho nečekaným hrdinou v souboji s Realem Valladolid
scaesar 26.1.2020 22:50

To je zase výkon facepalm , nechápu proč když postavíme dva krajní beky,kteří jsou dopředu nuloví, hrajeme se 4 středníma záložníkama, kteří si navzájem překážejí. Valladolidu stačí zahustit střed a my nic nezmůžem. Do druhé půle by měl jít dolu jeden z dvojice Kroos a Modrič a na plac by měl jít Lucas na RW či Marcelo na LW.


Real Madrid je ve finále Španělského Superpoháru
scaesar 8.1.2020 22:55

Dneska mě opět hodně bavil Isco, velmi dobře zahrál i Rafa a Thibout. Dost mě zklamal Jovič, takhle se místo prostě nebojuje, Mariano za 10 min předvedl větší zaujetí a drive než Luka za celý zápas.


Daily Mail: Real Madrid se chce získat také Ethana Mbappého
scaesar 2.1.2020 21:59

V některých médiích se píše že T.Werner má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši cca 27M liber, možná by nebylo od věci zkusit přivést právě jeho a opačným směrem poslat hostovat Joviče. Jako náhrada za Karima by mohl fungovat a ty prachy taky nejsou na dnešní poměry vůbec zlé.


El Clásico branku nevidělo
scaesar 19.12.2019 10:03

To bych za vinu úplně Iscovi nedával, Baleovi trochu víc. Předfinalni fáze je hodně ovlivněna pohybem útočné vozby a to je náš problém, Karim se nechová jako útočník ale jako ofenzivní záložník, čímž nezaměstnává soupeřova obranu, nevytváří prostor pro druhou vlnu a vytlačuje tím Isca, Kroose atd o dost hlouběji než by bylo třeba. Ti jsou pak nuceni hrát impotentní házenou protože dopředu není na koho. Bale včera zahrál slušně dozadu, dopředu mu trochu chyběli nabehy do stran kde by odtahl krajniho beka a udělal mezeru. Přijde mi že je trochu líný dělat naběhy bez míče když má pocit že jej nedostane a tím vzniká ten samý pro lem jako u Benze.


El Clásico branku nevidělo
scaesar 18.12.2019 23:12

Za mě dobře že hrál Mendy a ne Marcelo. Dopředu je Marcelo sic o hodně lepší, ale bez gólových hráčů před ním je to k ničemu. Zato Mendy je o parník lepší dozadu a nechce se mi ani domýšlet, jak by to vypadalo, kdyby hrál Semedo, potažmno Messi na Marcela.


El Clásico branku nevidělo
scaesar 18.12.2019 23:04

Škoda, Barca dnes byla zralá na prohru. Bohužel naše impotentní ofenziva je prostě problém, který už nás letos stál dost a dost bodů. Jinak slušný výkon hlavně v první půli, kdy jsme měli energii presovat a Barce to dělalo problémy, v druhé už se o presing pokoušeli jen Fede s Iscem a to už nestačilo.


Real Madrid vybojoval výhru na půdě Deportiva Alavés
scaesar 30.11.2019 16:05

3 body, to je to nejdůležitější. Trochu jsem si připadal jak kdybych sledoval Championschip, ale je mi jasné že to z části bylo způsobeno i počasím. Jinak za mě dnes suveréně nejlepší Isco.


Real Madrid vybojoval výhru na půdě Deportiva Alavés
scaesar 30.11.2019 15:25

jj šel tam rukama hloupě, ale kdyby Zizu nebyl vocas a hořícího Marcela za stavu 1:0 stáhl vůbec by k té situaci nedošlo.


Real Madrid vybojoval výhru na půdě Deportiva Alavés
scaesar 30.11.2019 15:04

V první půlce se mi docela líbili Isco, Karim a Luka. Do druhé půle bych zauvažoval nad výměnou Marcelo : Mendy, Marcelovi to dnes do předu úplně nevychází ale hlavně dozadu dost nestíhá a bojim se nějakého brejku a debilního gólu. No a dle průběhu dolu Bale za Viniho a buď Case který také žádná hitparáda nebo Karim odpočinout.


Real Madrid po skvělém výkonu nedokázal v závěru uhlídat vítězství
scaesar 27.11.2019 0:12

Jj taky sem si všiml že byl v předklonu a vydýchával,ale po dvou sprintech. Myslím že by byl schopen zápas dohrát a to s větším nasazením a důrazem než Toni.


Real Madrid po skvělém výkonu nedokázal v závěru uhlídat vítězství
scaesar 26.11.2019 23:58

Fede měl zůstat a Luka měl jít místo Toniho, ale po bitvě jsme každý generál :(


Real Madrid po skvělém výkonu nedokázal v závěru uhlídat vítězství
scaesar 26.11.2019 23:57

Balada na to jak si za 3 minuty posrat jinak velmi dobrý výkon frown


Real Madrid třemi brankami porazil Real Sociedad
scaesar 24.11.2019 22:12

Dlouhodobě se mi Toni nelíbí a v posledních cca 2 letech je mnohem víc vidět proč. Case chytá jeho móresy a Luka nemládne. Vyplývá tudíž na povrch mnohem víc jeho laxnost v defenzívě tak i alibismus v ofenzívě. Real hraje drtivou část zápasů proti slabším soupeřům a dobývá jejich obraný val. V takových zápasech by měl hráč na jeho pozici být mnohem víc kreativní při rozehrávce a taky se tlačit mnohem víš k vápnu soupeře a tím i trochu nutit Karima plnit víc roli útočníka. Bohužel dle mého si Toni ulehčuje práci tím že je strašně nízko, často až mezi stopery a jeho rozehrávka přesto jde v 95% do strany či dozadu (v tom jsou lepší Luka, Isco i Fede). Vím že to není jen jeho chyba a pohyb hráčů před ním musí být větší aby bylo komu dopředu nahrát. Ale i v těch možnostech které mu náš útok nabízí, Toni prostě hledá jednoduší a bezpečnější cestu alibistickým posouváním míče na hráče za sebou či vedle něj. A vzhledem k tomu že jeho pohyb,důraz a nasazení nejsou zrovna ukázkové, měl by to dohánět právě kreativní rozehrávkou a dle mého nedělá thinking


Real Madrid třemi brankami porazil Real Sociedad
scaesar 23.11.2019 23:57

Po tom děsivém začátku 3 body skvělé, dnes se mi líbil Fede, hlavně v druhé půli.Luka byl taky u všeho důležitého a chtěl bych vidět častěji Isca na úkor Kroose, ten je prostě letos tragický a Isco poslední dobou když nastoupí tak mě prostě baví.