Komentáře uživatele Contador

Marca: Achraf Hakimi 2023
Contador 4.4.2020 13:37

Přichází již jako hotový hráč, teprve teď by se měla vyplatit práce s mládeží, vyletěl a najednou má tržní cenu 60 mil euro, takhle stačí občas někoho vyprodukovat a je to skvělý. Takhle se to nedá dělat ale se všemi hráči prvního týmu, což si v poslední době vedení asi myslí, že se dá kupovat jen mladíky do 20 let a být stále na vrcholu, Hazard výjimka, ale ten se do Realu tak tlačil, že ho nešlo nekoupit.


ABC: Erling Håland chce prestúpiť do Realu Madrid
Contador 28.3.2020 19:06

thumbsupsmile


ABC: Erling Håland chce prestúpiť do Realu Madrid
Contador 28.3.2020 19:05

nemyslím si, má všechny předpoklady bejt zabiják na dlouhou dobu, má postavu, vejšku, neskutečnou rychlost a co je nejdůležitější, má čuch na góly, ve vápně je zvíře, jde po balonu jak smyslů zbavenej, střílí zatím všude kde byl, stačí to na něj hrát, pokud Zidane chce hrát ty svoje centry, do Vápna asi nejlepší možná varianta


Nominace na utkání s Barcelonou
Contador 1.3.2020 10:46

Jo to je vlastně pravda, centry má taky parádní. Je to ale těžký, momentální skladba týmu se mi moc nelíbí, převážně co se týče ofenzivních hráčů. Na můj vkus moc hráčů za zenitem (Benze mezi ně nepočítám) a hodně mladíků, na kterých Real v tuhle chvíli přece nemůže stavět. Není to chyba posledního roku. Mně už se nelíbilo složení BBC poslední 2 roky co hráli. V porovnání s dneškem se to zdá ale jako sen. Přestavba se vůbec nepovedla, přitom si myslím, že k tomu byl dostatek prostoru.


Nominace na utkání s Barcelonou
Contador 1.3.2020 8:54

James je odepsanej, pár šancí dostal, ale on by byl platnej pouze v případě, že by Real byl válec a svého soupeře zamáčkl do vápna. Takovej Real ale nyní neexistuje a James je tak strašně pomalej a neohrabanej, že je úplně zbytečnej. Jediný v čem je výjimečnej, tak ve finální přihrávce, k té se ale v poslední době vůbec nedostával, i kvůli hře Realu. Už to asi nikdy nebude top hráč a po sezoně by měl odejít, stejně jako Bale. Velký peníze za ně nebudou, ale odejít musí za každou cenu


Nacho nečekaným hrdinou v souboji s Realem Valladolid
Contador 27.1.2020 17:10

Minimálně ještě jedno pozitivum existuje, a to je top defenziva. Nepamatuju kdy měl Real takhle dobrou defenzivu, trvá to již pár měsíců. Na tom se dá stavět, bohužel tím trpí ofenziva.

Do startu Ligy mistrů musí Zidane zapracovat na útoku, podle mě ale jediné co nás může zachránit je to, že se Hazard co nejdřív vrátí na plac, bude mít formu a připojí se k němu další, v čele s Benzínem. Je to ale 50/50 a připadá mi, že Zidane nemá žádnej záložní plán, jakmile se přiblíží hra k vápnu soupeře, je to bez myšlenky.


V semifinále Španělského Superpoháru s Valencií
Contador 11.11.2019 18:54

Jasně že mělo. Ale peníze fotbalu vládnou čím dál tím víc, stejně jako ve všech oblastech kapitalismu.


Zinédine Zidane po výhre nad Eibarom
Contador 10.11.2019 11:16

Že by se blýskalo na lepší časy? Fede ve 21 letech a náš nejlepší záložník? Slibná budoucnost. Konečně pevná defenziva a ofenzíva taky zlepšená, snad se bude takto pokračovat a hlavně dotahovat zápasy na 3 body. Pojďme


Derby madrileňo nepřineslo ani jednu branku
Contador 29.9.2019 17:17

Tady k tomu video: https://www.youtube.com/watch?v=4E1PUdHoMiM

slovy: „K..va, která tě porodila..."

Doufám, že z toho nic nebude, ale úplně jistej bych si nebyl. Pokud to opravdu řekl, za takový urážky padaly tresty. Piqué podle mě 4 a Diego Costa 8 zápasů, to ale byli vyloučeni přímo v zápase taky. Jsem zvědav jestli z toho ještě něco bude. Ramos by na delší dobu určitě chyběl, hlavně v El Clásicu..


Derby madrileňo nepřineslo ani jednu branku
Contador 29.9.2019 16:35

Tak jasně že by se to muselo nějakým způsobem prokázat. Otázka je, jestli to zachytily kamery. Jinak podnět na disciplinárku se může podávat a pokud je to něčím podložené, musí se tím zabývat. Záleží jak se postupuje v konkrétně tomto případě. Ale píše se o tom.

Pokud by se stal nějaký brutální zákrok mimo zraky rozhodčích, VAR by nebyl k dispozici, ale bylo to zachycené na kamerách, disciplinárka by to pak ale logicky řešit musela.


Derby madrileňo nepřineslo ani jednu branku
Contador 29.9.2019 15:32

Celkem to pouštěl, ale celkově mi přijde hra Atletica dost jiná než poslední roky. Už to není hra založená na defenzivě, tvrdé hře a doufání v nějakej gól vpředu. Hrají už s Realem otevřenou, vyrovnanou partii. Samozřejmě zabezpečené obrany na obou stranách , nikdo nechtěl inkasovat. Prostě vyrovnanej zápas, kterej by rozhodl gól. Momentálně je to s Atletama spíš taktická partie než boj.

Ramos sice bez karty, ale hrozí mu trest tuším 4-12 zápasů. Měl urážet pomezního rozhodčího, Simeone to slyšel a dost to reklamoval. Sudí to ale naštěstí přešli, nevylučovali a do zápisu taky nic nedali. Klidně bych i věřil, že se to stalo, nevím proč by si něco takového Cholo vymýšlel. Disciplinárka by to řešila, pokud Atletico podá protest, uvidíme jak to dopadne.


Jak se dařilo hráčům na hostování
Contador 24.9.2019 22:14

Marcela kritizuješ za minulou sezonu? Zajímavý, pro FIFU byl nejlepším levým obráncem světa.. facepalm lol


Real Madrid dostal po tragickém výkonu naloženo od PSG
Contador 18.9.2019 23:21

Co říkáte teď vy experti, co jste dřív tvrdili: je to jen příprava, o nic nejde. Nemá cenu panikařit.

Jste si mysleli, že když přijdou soutěžní zápasy, že najednou bude všechno jinak? Zatím je to všechno ve stejným duchu a nic, ale absolutně nic nenaznačuje, že by se to mělo v dohledné době měnit.

Budeme trpět, a budeme trpět hodně. A hodně dlouho. Už se ani na zápasy Realu netěším jako dřív. Naposledy jsem byl na Audi Cupu, ale už odmítám na ně jezdit dřív než začnou zase něco hrát. Člověk se těší jak malej kluk a pak dostane takovou bídu.


El Desmarque: Kylian Mbappé je dohodnutý s Realem Madrid
Contador 11.9.2019 18:15

Podle mě smlouvu podepisoval už 2017. 2018 ho vykoupili, ale rok předtím tam už hostoval. Podle mého k žádnému prodloužení za tu dobu nedošlo. Otázka jestli podepisoval teda na 4 nebo 5 let. Snad Mbappé si správně myslí, že na 4 cheers


Oficiálně: Alphonse Areola příchází hostovat do Realu Madrid
Contador 2.9.2019 17:43

Netvrdil tu náhodou někdo ještě předevčírem, že tato výměna je naprosto nereálná..? thinking


Aktualizováno: Přestup Keylora Navase téměř hotov, Areola přijde na rok hostovat
Contador 30.8.2019 22:31

Neříkám, že nemůže mít kvalitu. Ale v takovém týmu co je momentálně by musel vyčnívat o parník, táhnout ho sám. Je mladej, ale aby to bylo na návrat do Realu, musel by vylétnout neskutečně tuto sezónu. Během jednoho roku to bude mít ale extrémně těžký.

Moc nevěřím, že se do Realu někdy vrátí, maximálně do širšího kádru, tedy 16., 17. hráč. Jináč bude potřebovat několik let a jít postupně do lepších týmů až na špici bude Real.


Aktualizováno: Přestup Keylora Navase téměř hotov, Areola přijde na rok hostovat
Contador 30.8.2019 22:19

Oscar? To vážně je posílení hodno Realu Madrid?


Daniele Pradé: Bruno Fernandes odchází do Realu Madrid za 70 milionů eur
Contador 30.8.2019 21:49

Asi lepší než nic, i když ho vůbec neznám. Ale teď nebudu věřit ničemu, dokud to nebude oficiální.


Oficiálně: Isco na 3 týdny mimo hru
Contador 28.8.2019 11:48

no bale prej netrénuje, zatím se ale nic oficiálně nepotvrdilo, tak těžko soudit


Oficiálně: James Rodríguez si přivodil svalové zranění pravého lýtka
Contador 27.8.2019 19:32

Možná jsou to kok.ti, ale Griez jim teď o víkendu vystřílel body v lize, Neymar určitě pár bodů taky uhraje. Sice jsou jaký jsou, ale kvalitu mají nespornou.

Pokud nejsme schopni přivést tyhle a ani zbývající kvalitu na trhu (kterých je ale minimum bez toho, aby to nebyli kok.ti) tak se nebudeme moct měřit. Vždyť i Atletico už není ten tým, co proti nám ubetonujou bod, se štěstím výhru. Vždyť si to s náma můžou na férovku rozdat.

Můžeme bejt týmem sympaťáků a s potenciálem do budoucna bez momentálních trofejí. Ještě před pár lety bych tohle čekal od Realu jako od posledního top týmu, navíc v čele s Florentinem, nicméně si asi budu muset zvykat..