Komentáře uživatele kakarrot18

Loris Karius utrpel počas finále LM otras mozgu
kakarrot18 5.6.2018 12:40

Jak už tu padlo, otřes mozku je hodně individuální záležitost, někdo už by se po tom kontakt vůbec nezvedl, on si možná v návalu adrenalinu jenom utřel pot z čela a jel dál. U svalů je to jinačí, ta bolest funguje jako taková záchranná brzda, aby to už člověk nezkoušel dál, jinak by se to ceĺ utrhlo. Karius nemusel ani nic cítit. Shodnem se na tom, že média se spíš snaží najít důvod, proč nám zase pohár vyhrál Sergio a odvrátit trochu pozornost od Kariusových výbuchů.


Loris Karius utrpel počas finále LM otras mozgu
kakarrot18 5.6.2018 9:46

On na tom vyšetření byl 5 dní po finále a výsledky se dostaly ven až teď, mám pocit. Tipl bych si, že v Londýně mu na to přišli, a jelikož majitel Poolu je z Bostonu a v Bostonu je jedna z nejlepších nemocnic na světě, posychroval to a poslali ho ještě tam. Jestli měl fakt otřes mozku během zápasu, tak měl jít ven, ale sám bych si o to taky neřekl být na jeho místě.


Modrič Neymarovi: "Čakáme na teba"
kakarrot18 5.6.2018 9:34

Oni tam snad ani nemají jinou 9 resp. o nikom jiném než Wernerovi jsem poslední dobou neslyšel. Taky jsem toho názoru, že místo pro Saného by se našlo, když ne místo Gomeze, tak místo jednoho z obránců. Osobně Němcům letos tolik nevěřím a tipuju je ‘jenom’ na semifinále.


Modrič Neymarovi: "Čakáme na teba"
kakarrot18 5.6.2018 3:17

Muller je stálice a měl v kvalifikaci 9z/5 gólů, ten se jim bude hodit už jenom tou jeho dravostí a tím, jak je pro soupeře nepříjemný. Mimo to byl ve 2014 jejich nejlepším střelcem, pokud se nepletu. Werner má 180min/3G a Gomez 156min/2G. Koukám, že Sane z nich má i nejméně minut (114/0G), takže na něj asi Low moc nesázel ani během kvalifikace. Z tohodle pohledu už to jeho nepovolání tak neuvěřitelně taky nevypadá.


Bild, Marca: Julian Nagelsmann odmietol ponuku Realu Madrid
kakarrot18 4.6.2018 17:46

OT: Vzpomněl jsem si na rok starý článek, kde mluvili o "Little Lippis" - bývalých svěřencích Marcella Lippiho, kteří se taky vydali na trenérskou dráhu. Tehdy Agnlii válcoval Conte, u nás ZZ, Carrera po 15 letech získal se Spartakem titul v Rusku, na lavičce Francie Deschamps. Pak snad ještě Sousa ve Fiorentině a na další si teď nevzpomenu. On sám teď šíří osvětu v Číně a do Evropy se asi zpět nechystá, ale během toho přemýšlení o kandidátech na naší lavičku jsem si na to čirou náhodou vzpomněl. EDIT: https://www.sportskeeda.com/football/the-godfather-marcello-lippi-his-unending-influence-on-game-present našel jsem i odkaz na článek.


Modrič Neymarovi: "Čakáme na teba"
kakarrot18 4.6.2018 17:31

Mají tam přetlak + Löw má asi svoje oblíbence Reuse a Draxlera, i když Sane měl určitě lepší sezonu než oba. Pro mě taky nepochopitelné, ale zdůvodnil to tím, že chce mít větší variabilitu a možnost zamíchat s tím, pokud by se zápas nevyvíjel podle představ. Ani jedno ale není důvod, aby Sane nejel.


Bild, Marca: Julian Nagelsmann odmietol ponuku Realu Madrid
kakarrot18 4.6.2018 17:19

Ale taky řekl, že nechce žádnou "crazy challenge"? Tím se sám vyřadil ze seznamu.


Bild, Marca: Julian Nagelsmann odmietol ponuku Realu Madrid
kakarrot18 4.6.2018 14:52

thumbsup Osobně bych ho tady uvítal, on sám ale vypadá, že ještě jednu sezonu v Juve by chtěl dát. Je to pragmatik a ví přesně, co potřebuje udělat, aby vyhrál. Jenom ten vztah s kabinou by mohl být problém, ale to beru tak, že jsme tu teď 2,5 roku měli anomálii s tím, jak to ZZ dokázal ukočírovat. Kromě něj už by asi zbýval akorát Conte, Sarri, Guti a sci-fi typu Lucho biggrin


Bild, Marca: Julian Nagelsmann odmietol ponuku Realu Madrid
kakarrot18 4.6.2018 14:40

Tak těžil z toho úpadku ostatních a toho, že Neapol je labilní, ale i tak to je 3x po sobě solidní počin. I když letos to tak jednoznačné taky nebylo. Jenom z něj mám trochu pocit, že by si do práce moc nechal kecat od Flora a že má blíž vedení klubu než k samotným hráčům. To by u nás nedělalo dobrotu.


Bild, Marca: Julian Nagelsmann odmietol ponuku Realu Madrid
kakarrot18 4.6.2018 14:22

Dneska se na Marca objevila zpráva o Allegrim, ten má za sebou s Juve 3 domácí doubly (?). Taky už bych rád, abychom se soustředili na Ligu a CdR a třeba jí dokázali i obhájit, protože po posledních 2 titulových sezónách v lize jsme další rok počítali s tím, že se to vyhraje samo nebo co.


Marco Asensio hráčem sezóny 17/18
kakarrot18 2.6.2018 14:20

thumbsup


Marca: Real Madrid kontaktoval Pochettina a Löwa
kakarrot18 1.6.2018 10:22

Zajímalo by mě, čím si tě Poche tak získal?


Oficiálně: Zinedine Zidane odstupuje z pozice prvního trenéra
kakarrot18 1.6.2018 0:38

Přemýšlím celý den nad tím, koho bych si k nám přál místo ZZ. Neočekávám, že by ho někdo dokázal v nejbližší době nahradit (nebo dokonce překonat), chtěl bych aby přišel někdo, kdo není nutně geniální taktik, ale někdo, kdo zvládne vést naše hvězdy. Co se mi na Zizuovi líbí, je jeho loajalita vůči hráčům za všech okolností, muselo ho stát strašně moc sil každý týden odpovídat na otázky ohledně nové 9, situace Isca/Asensia, brankářského postu. Nikdy nikoho veřejně nehanil, nikdy se o nikom nevyjádřil negativně. Díky tomu za ním stála celá kabina. Osobně by se mi líbil nejvíc Klopp díky jeho man managementu (teď neberu v potaz, jakým stylem fotbalu se prezentuje). Pochettina nemám nasledovaného, něco v něm určitě bude, ale zatím na mě působí trochu jako Villas-Boas X let zpátky. Je to ale čistě můj osobní pocit. U Conteho bych se těšil na derby s Atleticem, zápasy bysme dohrávali v 9 a oba trenéři by po sobě šlapali na tribuně. biggrin V Chelsea za ním kabina podle všeho taky stála , ale klacky pod nohy mu házelo hlavně vedení. Takový typ trenéra se mi tu ale jinak moc nehodí. Podle mě nám sedí spíš rezervovanější trenér (btw doporučuju Carlovu knihu Quiet Leadership) typu Carla a ZZ. Můj osobní typ, který bych si přál, je Blanc, ten je bez angažmá nějakou dobu a v PSG ty hvězdy kočíroval s přehledem.


Rozhovor se Zinedine Zidanem
kakarrot18 31.5.2018 16:18

Já nejvíc na loňskou výhru proti Valencii, kdy jsem si říkal, že už tu ligu nepustíme. Pak ještě jeho první výhra v EC a jeho první zápas na lavičce proti Deporu.


Oficiálně: Zinedine Zidane odstupuje z pozice prvního trenéra
kakarrot18 31.5.2018 14:19

Mně taky moc ne. Gutiho mám rád, ale ten skok by byl ještě větší než u ZZ, taky nevím, jak by ho braly naše největší hvězdy. Líbil by se mi buď Poche nebo Jardim, ale oba zrovna jako naschvál nedávno prodloužili. biggrin Každopádně kdokoli to bude, bude to mít ještě horší než Benitez, který nahrazoval Carla (a toho podle mě fanoušci ani zdaleka nemilovali tolik jako ZZ). Jak jsem se na příští sezonu těšil, tak z ní teď mám obavy. unsure


Oficiálně: Zinedine Zidane odstupuje z pozice prvního trenéra
kakarrot18 31.5.2018 13:25

Conte?Wenger?Allegri?Guti? confused unsure frown Teď se alespoň ukáže, jak je na tom kabina. Zaujalo mě, že ZZ řekl, že jeho nejhorším okamžikem na naší lavičce bylo vyřazení z CdR od Leganes a nejlepším zase výhra ligy.


Real Madrid představil dresy na následující sezónu
kakarrot18 29.5.2018 20:33

Ramos i Isco mají, myslím, smlouvy s Nike, možná se jenom tahaly sirky nebo se Ronaldo objeví na jiné sadě fotek s dresy. Každopádně jeho nepřítomnost v tomhle setu mě nechává klidným.


Hon proti Sergiovi Ramosovi
kakarrot18 29.5.2018 11:27

A co kdyby mezi námi na fóru nějaký muslim byl?


Zajímavosti z biografie Sira Alexe Fergusona
kakarrot18 17.5.2018 12:03

Taky na jeden dech, sirovu biografii jsem četl a tohle bylo příjemné osvěžení paměti. Klobouček. hat


OkDiario: Javi Martínez za Omara Mascarella?
kakarrot18 17.5.2018 9:36

Spíš Achraf, Nacho by mohl být 2. bek a Vallejo + JaviMar 3. a 4. stoper. + by asi odešel i M. Llorente, takže JaviMar by byl i 2. DM. Vallejo už nikam nesmí, i Varane musel přes Pepeho, Vallejo bude pár let čekat, až odejde Sergio, do té doby by měl i přesvědčit. Za mě jinak JaviMar potenciálně dobrá náhrada.