Zraněními oslabený Real Madrid vybojoval cennou remízu na Parc des Princes

| Zápasy | Milánek

Čtyřicet zápasů v řadě dokázal Real Madrid během skupinové fáze Ligy mistrů pokaždé alespoň jednou skórovat. Nyní je však jeho série u konce, neboť Bílý balet v Paříži pouze remizoval 0:0. Přestože z pohledu hostí nejde vůbec o špatný výsledek, zvláště s přihlédnutím k celé řadě zranění, jde již o třetí bezbrankový zápas za jedenáct utkání pod taktovkou Rafaela Beníteze...

Měl to být souboj těžkých vah, který výrazně napoví o tom, kdo opanuje skupinu A. Místo toho jsme se dočkali neduživého střetnutí, jemuž dominovaly defenzivy a po dělbě bodů mají oba kluby k výhodnějšímu prvnímu místu stejně daleko. Spokojenější však může být přeci jen Real, který zápasu herně dominoval a nyní jej s PSG čeká domácí odveta na stadionu Santiaga Bérnabeua.

První slibná šance večera připadla v šestadvacáté minutě Jesému po výtečné kolmici Toniho Kroose, ovšem přízemní rána mladého útočníka Realu si na Kevina Trappa v brance domácích nepřišla. Deset minut nato přišla série hlavičkových pokusů hlavní hvězdy madridského celku Cristiana Ronalda, jenž opakovaně testoval Trappovu pozornost, jenže letní posila PSG nepřipustila žádné zaváhání a tak se šlo v poločase do kabin za bezbrankového stavu.

Po změně stran přece jen konečně procitli i doposud mátožní Pařížané a vytvořili si záhy svou první velkou šanci. Edinson Cavani však zblízka Mottův centr usměrnil zblízka jen vedle přední tyče Keylora Navase, uruguayský útočník ani zdaleka neprožil vyvedený večer. Osmnáct minut před koncem mohl strhnout zápas na stranu hostí Ronaldo, jenže jeho rána levačkou z hloubi pokutového území prosvištěla těsně vedle Trappovy branky.

Nic víc si už ani jeden z týmů do konce utkání nevytvořil, a tak očekávání krásné podívané plné gólů Ronalda, Ibrahimoviče a dalších slavných jmen vystřídala pozápasová otupělost a rozčarování. Rafael Benítez však může být alespoň spokojen s defenzivou svého mužstva, které udrželo hvězdný útok PSG s naprostým přehledem na uzdě takřka po celý zápas. A zatímco řada hráčů si středeční výkon za rámeček nedá, v případě Toniho Kroose šlo o jedno z nejpovedenějších představení v celé dosavadní sezoně.

Preview: Preview: Parc des Princes dnes uvidí souboj o první místo ve skupině

Komentáře

Real
Real

Mají to vysílat na STV1, tak doufám, že kvůli té debilní O2 nebude zablokován signál do ČR.

Milánek
Milánek

Mám takové tušení, že první zápas blokovali, ne? thinking

Real
Real

Nedíval jsem se, ale podle toho co jsem slyšel a četl, tak ano rolleyes. Údajně by měl být v televizi jen titulek, že nemají vysílací práva pro ČR nebo něco podobného.

Milánek
Milánek

Tak budeme 90 minut čumět na titulek a doufat.. smile

Real
Real

No lol ... radši bych našel nějaký uspokojivý link wink.

Genro
Genro (upraveno: )

Já O2 mám takže pro mě to bude veselejší partydance Nicméně můžu sem večer až se dostanu domů postnout link na zápas v dobré kvalitě. Taky záleží co bude za možnost jazyka komentátorů, posledně jsem koukal na ligu kde byl holandský komentátor a to byl porod biggrin

Milánek
Milánek

To budeme všichni vděční, ať už bude komentátor odkudkoliv..zvuky jsou ztlumit wink lol

Real
Real

To by bylo určitě super a jak píše Milánek ... jazyk komentátora je fuk, hlavně jde o kvalitu přenosu wink.

Genro
Genro

Čaute, z téhle stránky si můžete spustit ty streamy. jsou tam vyznačené i ty které jsou high quality. Odkazy přímo na zápas tam budou 5min před startem. Tak pojďme fandit real2 http://www.livesportstreams.tv/en/main

Real
Real

Díky moc smile.

Dantes
Dantes

Předběžné opatření vydané soudem stále trvá.

elgalactico
elgalactico

Ale ked nás dávajú na Dajto tak komentátori nemajú chybu :-)

Milánek
Milánek

Já tam viděl zápas proti Gijónu a to jsem je přestal poslouchat asi v 5. minutě, kdy řekli, že je Isco nespokojený, protože letos nenastupuje..podotýkám, byl to první zápas lol

Milánek
Milánek

La Sexta informuje, že Modrič bude jen na lavičce a nastoupí jen v případě, že půjde do tuhého..

merengues
merengues

Kovačić taky lehl, tak možná Llorente.

Milánek
Milánek

Člověk už neví, zda-li má brečet nebo se tomu smát..

Dantes
Dantes

Se zranil na rozcvičce nebo lehl, znamená nějaká "chřipka"??

Milánek
Milánek

Svalové problémy...

Dantes
Dantes

Takže ten tvůj příspěvek s lavičkou z 19:36 je již neaktuální?

Milánek
Milánek

Je na lavičce, ale hrát nebude wink

Dantes
Dantes

Aha, je tam aby to nevypadlo tak blbě a Luka si měl s kým pokecat v rodné řeči...

Milánek
Milánek

Paris Saint-Germain: Trapp; Aurier, Marquinhos, Silva, Maxwell; Motta, Verratti, Matuidi; Di María, Ibrahimović, Cavani.

Real Madrid: Keylor Navas; Danilo, Varane, Ramos, Marcelo; Lucas Vázquez, Casemiro, Kroos, Isco; Jesé, Cristiano Ronaldo. Lavička: Casilla, Nacho, Modrić, Kovacić, Cheryshev, Marcos Llorente, Borja Mayoral.

Dantes (upraveno: )

V čem je to pro tebe překvapení? Dyť není kde brát... Koho to měl dát místo Vazquze? Nabízel se jen Cherysev, ale ten je v "nemilosti" jinak tam prakticky jinou možnost-překvapení nevidím.

Dantes

Dneska jsem jak vygumovaný, po 10h auditu v práci, pak na trénink se synovcem.

Real
Real

Jinak jsem samozřejmě zvědavý, jak Lucas a Jesé takhle těžký zápas zvládnou. To bude opravdu zkouška.

Milánek
Milánek

A jsem za to i rád, pořád nadáváme, že se nikdo z cantery neprosadí..a když už je situace taková, že prostě nastoupit musí, tak většina fanoušů láme ruce do nebes pray a vidí jistou prohru. I když prohrajeme, tak konečně nastoupí v takto důležitém zápase i odchovanci.. I když je to srovnání obou laviček úsměvné lol

Masi
Masi

Snad tím nemyslíš mě, u mě je snad jasný proč to dělám biggrin

Real
Real

Souhlasím s tebou. Konečně je uvidíme proti pořádnému soupeři a budeme zase o něco moudřejší.

Domis7

Podle mě, otázku času, kdy nám to tam padne. Já jsem s hrou spokojený, bál jsem se, že to bude horší. Casemiro, Vazquez a Jesé hrají výborně, hlavně první jmenovaný. real4 real2

Milánek
Milánek

Tak já jsem s naší hrou teda opravdu spokojený, s takovo usestavou jsme mnohem lepším týmem a z toho mám nesmírnou radost. Z Casemira, Isca, ... z Jesého, možná mám u něj růžové brýle, ale dle mého hraje fantasticky.. smooth

Masi
Masi

Jesé mi dnes přišel opravdu dobrej, takže to brýlky nebudou. smile

whistler
whistler

Jsme lepší, Casemiro se mi hodně líbí, měl by hrávat základ..Jesé škoda, mohlo to padnout..

Raulik
Raulik

Druhy poločas zatim špatný. ,,,,, Až bude v pohodě Luka, tak bych posadil Kroose a nechal hrát Casamira.

Dantes
Dantes

Přesně tak, je jasné, že domácí museli převzít otěže. My už jedeme na remízu.

Dantes
Dantes

Druhý poločas logicky již slabší, na víc jak bod to dneska nebylo, ale já ho beru.

scaesar
scaesar

Druhý poločas hodně špatný,spousta nepřesností a to co předvedl Denis ??? vím že to bylo pár minut, ale ten chlap zkazil každej kontakt s míčem . Jinak bod z PSG dobrý.

plechi
plechi

Tak já myslím že v poho zápas, na to s kým sme v útoku hráli. Kdyby s tímhle nastoupil Carlo, tak nevim nevim co by se stalo biggrin

Milánek
Milánek

Tak bylo jasné, že s postupem času PSG převezme iniciativu, protože zaprvé hrálo doma a ono potřebovalo vyhrát a zadruhé si mohli prostřídat Pastoreho, Lavezziho či Lucase Mouru. Já jsem ale s výkonem i výsledkem spokojený.

Domis7
Domis7

PROSÍM, zařiďte někdo, ať Ronaldo nekope ty přímáky wall cry . Vždycky když se k tomu staví, vím že z toho bude... butt butt . Kroos, Casemiro, Isco, Modrić co se praváků týče facepalm

Dantes
Dantes

Jojo, takových nás je asi většina, ale když on je na tréninku kope tak dobře...

Milánek
Milánek

To jsi ještě asi nesledoval zápasy Castilly. Tam jednou Fran předvedl skvělý přímák a od té doby kope všechno a mě se jen svírá pěst.. Zkus kouknout, pak ti bude Cristiano ukradený smile

mreal
mreal (upraveno: )

Vybojoval, hm, neviem ci je to spravny vyraz. Prislo mi to ako dohodnutych 90 minut.. PSG ma sancu na brejk, ADM pocka na polovici kym sa cely Real vrati a potom utok.. a to sa odohralo aspon 3x.. Mozno bol ten zapas moc pretaktizovany, ale ved sa nehralo finale a neslo o nic, chalani sa mohli trosku odviazat.. Potesil Jese, Lucas, Case a aj Toni v prvom polcase a aj Sergio zobral ten zapas vazne a podrzal obranu ako sa na kapitana patri. Inac zabitych 90 minut thumbsdown

whistler
whistler

Z mé strany OK. Na to, že hrála půlka základu, jsme mohli dokonce i vyhrát. Jak už bylo zmiňováno, největší šance Ronaldo, který nevím proč do toho dával tolik razance, stačilo více techniky, kterou určitě má, a Jesé kdyby to více zvedl, jedeme domů se třemi body. PSG bysme měli doma zdemolovat. Na to, jak jich stále vyzdvihují nic nepředvedli. Líbil se mi určitě Casemiro, Lucas, Marcelo. Jinak Varane stále více ukazuje, že je nejrychlejším stoperem na světě:D

TOMMY
TOMMY

Podle těch statistik tam snad Cavani jen stál na místě. Nechápu co na něm ti lidí vidí.

Milánek
Milánek

Taky tomu nerozumím, hodně lidí ho obhajuje, že ho trenéři stavějí na levé křídlo, ale i když byl Zlatan zraněný a on nastupoval na hrotu, tak zazdil tolik šancí, že až hrůza..